12+
18 сентября
...
прогноз на 5 дней
13 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Лисичанський НПЗ зупиниться до 1 квітня

01.02.2011 16:00
3958
0
Автор

Лисичанський НПЗ  зупиниться до 1 квітня

Лисичанський НПЗ зупиниться до 1 квітняРада директорів надала менеджменту право ухвалення остаточного рішення з цього питання залежно від зміни умов ведення бізнесу в країні, повідомило джерело в Адміністрації Президента України.

За даними джерела, компанія вже проінформувала президента України Віктора Януковича про критичне економічне становище заводу і можливу зупинку підприємства із-за збитків.

У листі виконавчого директора ВАТ "ТНК-ВР Менеджмент" Германа Хана на ім\'я глави АП Сергія Левочкина, відзначається: на українському нафторинку склалися реальні передумови для повного руйнування нафтопереробної галузі країни.

Серед основних причин негативної ситуації, що склалася, відзначається нестримне зростання імпорту нафтопродуктів, що має внаслідок преференційного ціноутворення на сировині пригнічуючи (більше $100 на тонні) цінова перевага перед продукцією українських заводів.

"При збереженні існуючих тенденцій на ринку в 2011 році загальні збитки компаній ТНК-ВР в Україні оцінюються в $150 млн. Багатомільйонна програма модернізації (Лисичанського НПЗ) на 2011 рік на сьогодні заморожена", - відзначається в листі.

На думку Хана, проблема Лисичанського НПЗ являється загальной для усіх підприємств галузі і вимагає термінового втручання держави.

"При якісній зміні умов функціонування українського ринку нафти і нафтопродуктів внаслідок активних дій держави по підтримці конкурентоспроможності вітчизняного виробника нафтопродуктів і умов для роботи усіх його учасників найближчим часом керівництво ТНК-ВР готове розглянути питання про відновлення повномасштабної роботи Лисичанського НПЗ, реалізацію програми модернізації і нарощування об\'ємів постачань нафтопродуктів із забезпеченням необхідного балансу споживання на внутрішньому ринку", - відзначається в листі.

Нагадаємо, 24 січня Україна почала спеціальне розслідування відносно зростання імпорту нафтопродуктів в країну, результатом якого може стати введення мит на імпортне паливо. В той же час Міненергетики і вуглепрому підтримує введення мит в незалежності від країни погодження, на бензини - 130 євро на тонні, на дизпаливо - EUR80/тонна.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+