12+
02 августа
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Винуватець трагедії, в якій три людини загинули, випущений на свободу!!!

22.01.2011 16:00
3603
0
Автор

Винуватець трагедії, в якій три людини загинули, випущений на свободу!!!

Винуватець трагедії, в якій три людини загинули, випущений на свободу!!!Луганські правоохоронці обурені постановою Ленінського районного суду Луганська змінити запобіжний захід на підписку про невиїзд винуватцеві ДТП в Лисичанську, що забрало життя 3 людей.

Відмітимо, що спочатку Ленінський райсуд Луганська виніс постанову про обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді узяття під варту. Проте, це рішення було оспорене в Апеляційному суді Луганської області і винуватця ДТП випустили по підписці про невиїзд. Тоді слідче управління УМВС України в Луганській області спільно з обласною прокуратурою наново направило до Ленінського районного суду уявлення про зміну підписки про невиїзд на утримання під вартою.

"Проте, незважаючи на це, реакція суду Ленінського району міста Луганська була такою, що шокує для правоохоронців: суддя прийняв рішення, відмовити в задоволенні цього представлення. При цьому дуже дивним представляється той факт, що служитель Феміди "забув" надати і в слідство, і в прокуратуру офіційне рішення, в якому мають бути викладені мотиви такого, м\'яко кажучи, дивного вердикту", - говориться в повідомленні ОСО УМВС України в Луганській області.

Нагадаємо, 23 грудня 2010 року в Лисичанську по вул. Свердлова, 418. Водій легкового автомобіля "Honda Accord" на величезній швидкості здійснив наїзд на пішоходів, які переходили дорогу по пішохідному переходу. В результаті ДТП 3 людини загинули на місці події.

Крім того, на початку січня Лисичанські громадські діячі звернулися к Януковичу і Пшонке з приводу "затягування" розслідування резонансного ДТП, винуватцем якого став голова наглядової ради ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" Олександр Кандрин.

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+