12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Винуватець трагедії, в якій три людини загинули, випущений на свободу!!!

22.01.2011, 16:00
3694
0
Автор

Винуватець трагедії, в якій три людини загинули, випущений на свободу!!!

Винуватець трагедії, в якій три людини загинули, випущений на свободу!!!Луганські правоохоронці обурені постановою Ленінського районного суду Луганська змінити запобіжний захід на підписку про невиїзд винуватцеві ДТП в Лисичанську, що забрало життя 3 людей.

Відмітимо, що спочатку Ленінський райсуд Луганська виніс постанову про обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді узяття під варту. Проте, це рішення було оспорене в Апеляційному суді Луганської області і винуватця ДТП випустили по підписці про невиїзд. Тоді слідче управління УМВС України в Луганській області спільно з обласною прокуратурою наново направило до Ленінського районного суду уявлення про зміну підписки про невиїзд на утримання під вартою.

"Проте, незважаючи на це, реакція суду Ленінського району міста Луганська була такою, що шокує для правоохоронців: суддя прийняв рішення, відмовити в задоволенні цього представлення. При цьому дуже дивним представляється той факт, що служитель Феміди "забув" надати і в слідство, і в прокуратуру офіційне рішення, в якому мають бути викладені мотиви такого, м\'яко кажучи, дивного вердикту", - говориться в повідомленні ОСО УМВС України в Луганській області.

Нагадаємо, 23 грудня 2010 року в Лисичанську по вул. Свердлова, 418. Водій легкового автомобіля "Honda Accord" на величезній швидкості здійснив наїзд на пішоходів, які переходили дорогу по пішохідному переходу. В результаті ДТП 3 людини загинули на місці події.

Крім того, на початку січня Лисичанські громадські діячі звернулися к Януковичу і Пшонке з приводу "затягування" розслідування резонансного ДТП, винуватцем якого став голова наглядової ради ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" Олександр Кандрин.

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+