12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Судовий процес по ДТП в Лисичанську "буде зразком справедливості" - обласне МВС

26.01.2011, 11:00
3809
0
Автор

Судовий процес по ДТП в Лисичанську "буде зразком справедливості" - обласне МВС

Судовий процес по ДТП в Лисичанську "буде зразком справедливості" - обласне МВС

Досудове слідство у кримінальній справі, збудженій за фактом ДТП в Лисичанську, проводиться об\'єктивно і без упередженості. Про це заявляють в ГУ МВС України в Луганській області, повідомляє відділ по зв\'язках з громадськістю.

Як повідомлялося раніше, 23 грудня 2010 р. в м. Лисичанську сталася дорожньо-транспортна подія, в якій загинули троє пішоходів.

Як відзначається в повідомленні, подія викликала величезний громадський резонанс і у зв\'язку з ним масу публікацій в засобах масової інформації. Практично в усіх матеріалах, де освітлюється ця подія, звучать нотки сумніву в тому, що винуватець ДТП понесе заслужене покарання.

"Ми завіряємо громадськість і населення нашого регіону в тому, що досудове слідство у цій кримінальній справі, що знаходиться у виробництві слідчого управління УМВС України в Луганській області, проводиться об\'єктивно і без упередженості. А це означає, що в процесі досудового слідства будуть проведені усі необхідні слідчі заходи у рамках чинного карно-процесуального законодавства, зібрані необхідні докази провини обвинуваченого, що дозволить суду дати матеріалам кримінальної справи об\'єктивну оцінку і на основі цього винести винному законний і справедливий вирок", - говориться в повідомленні.

Також обласне управління МВС заявляє, що позиція органів внутрішніх справ відносно обрання запобіжного обвинуваченому заходу знаходиться строго в правовому конституційному полі, де прерогатива в цьому питанні віднесена суто до компетенції органів правосуддя.

"Ми упевнені в тому, що майбутній судовий процес у цій кримінальній справі буде зразком справедливості", - говориться в повідомленні.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+