12+
09 июня
...
прогноз на 5 дней
24 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанські гірники з шахти ім. Д.Ф. Мельникова доведені до відчаю

27.01.2011, 16:00
4034
0
Автор

Лисичанські гірники з шахти ім. Д.Ф. Мельникова доведені до відчаю

Лисичанські гірники з шахти ім. Д.Ф. Мельникова доведені до відчаю

Лисичанські гірники з шахти ім. Д.Ф. Мельникова настільки доведені до відчаю, що написали відкритий лист в пресу.

У листі говориться:

"Закриття шкіл, скорочення штату медичних працівників, далі що? Складається враження, що в нашому місті усе робиться для того, що б місто вимерло! Ми працюємо на шахті ім. Мельникова, яка знаходиться в Лисичанську Луганської обл.

Ні для кого не секрет, що професія Шахтарів, найважча і небезпечна професія. Люди вимушені йти на шахту, оскільки мало інших підприємств, діватися.. нікуди, шахти - основне джерело праці, вибору немає. Люди які щодня ризикують життям, спускаючись в шахту, щоб просто працювати, вони не знають чи вийдуть на поверхня після зміни.

Але, незважаючи на це, шахтарі продовжують спускатися під землю. Причина проста: у кожного є сім\'я, і їх треба годувати, учити дітей. Так, гроші грають зараз важливу роль в нашому житті. І тут шахтарів обманюють.

12 січня 2011 року, були видані талончики про нарахування заробітної плати за грудень 2010 року, а через два дні, були видані повторні талончики, де та ж заробітна плата була зменшена у кожного на 500 грн.

Виникає питання, на об\'єднання "Лисичанськвугілля" працюють безграмотні бухгалтери? На якій основі була знята заробітна плата, запрацьована кров\'ю і потом? Пан дав, пан забрав?? Куди або до кого пішли наші гроші? На це питання, ми відповіді не отримали!! Може бути для когось 500 гривень не такі і великі гроші, а якщо помножити на 2500 робітників? Сума вражає! До яких пір відбуватиметься беззаконня!!!

Хоча по усіх об\'єднаннях області у шахтарів забрали вислугу років з обіцянкою повернути в наступному місяці. А "Лисичанськвугілля" оголосило, що до квітня місяця зарплату підвищувати не будуть, посилаючись на Указ уряду, який більш ніж я упевнений, навіть не знає про існування об\'єднання "Лисичанськвугілля", що полягає з однієї шахти здобичі.

Робимо висновок: СБУ, прокуратура і інші відомства, які повинні стежити за роботою горе-керівників не діють!!

Усі шахтарі голосували за нинішнього президента Януковича з надією на краще життя. Але ми не бачимо ні допомоги, ні підтримки, ні захисту наших прав!!!

Шахтарі шахти ім." Д.Ф. Мельникова".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+