12+
02 марта
...
доллар евро рубль РФ

ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

31.01.2011 18:02
3811
0
Автор

ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

 

31 січня в актовій залі Лисичанського міського відділу МНС України в Луганській області пройшли урочисті збори , присвячені Дню вшанування ветеранів і пенсіонерів пожежної охорони.  На ньому були присутні: заступник міського голови Лисичанська Анатолій Васильович Калашник, начальник Лисичанського міського управління МНС України в Луганській області Валерій Васильович Нагорняк, начальник другого загону державної пожежної охорони МНС України в Луганській області Сергій Миколайович Загородній, голова ради ветеранів пожежної охорони МНС України в Луганській області Петро Федорович Булгаков.

За вагомий особистий внесок у справу  захисту населення та території від пожеж й надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, зміцнення пожежної безпеки та з нагоди вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони  винуватцям свята були вручені почесні грамоти.

 По закінченні урочистої частини свята ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони пригостили шампанським та солодощами. Дорогі ветерани та пенсіонери пожежної охорони! Ще раз прийміть найщиріші побажання здоров»я вам і вашим родинам. Турботи не тільки від близьких та рідних людей, але і від держави. Будьте щасливі та збережені Богом.

Коновалова Олена, ТРК»АКЦЕНТ»

Фото: Куренкова.С

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте "Лисичанск Инфо" 

в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке:

ТРК "Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+