12+
09 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Дитячий інструментальний ансамбль «Скерцо».

03.02.2011, 11:41
4042
0
Автор

                                                                Дитячий інструментальний ансамбль «Скерцо».
   Дитячий інструментальний ансамбль «Скерцо».Дитячий інструментальний ансамбль «Скерцо», не дивлячись на юний вік його учасників, веде активну творчу діяльність. Це бажаний гість не тільки на різних концертах та урочистих заходах нашого міста. Неодноразово діти виходили на сцени престижних концертних залів Сєверодонецька та Луганська, а нещодавно «Скерцо» покорив і Донецьк.  
        На телевізійний дитячий конкурс «Континент талантів» учасники ансамблю потрапили навіть несподівано для самих себе. Про проведення кастингу у Сєверодонецьку дізналися буквально за добу. Рішуче заявили про себе і не помилилися. В жанрі «оригінальний» дитячий інструментальний ансамбль «Скерцо» виграв Кубок телевізійного дитячого проекту «Континент талантів» та грошову премію від компанії «Конті».
       Дитячий інструментальний ансамбль «Скерцо» було створено у 1999 році у Лисичанській дитячій школі мистецтв №1. А вже у 2000 році він став переможцем на міському конкурсі «Ранкова зірка». Минає час, змінюється склад учасників ансамблю, дорослішають і набувають майстерності діти. Засновником та керівником ансамблю є Валерій Сидоренко – старший викладач школи мистецтв №1, лауреат обласних, республіканських та міжнародних конкурсів. Валерій Васильович цікава і багатогранна особистість. Він не просто музикант, а ще й талановитий композитор та аранжувальник. 
       У нинішньому складі колектив існує вже шостий рік. З кожним роком діти набувають все більшої досконалості виконання. І у цьому велика заслуга і інших викладачів Лисичанської школи мистецтв №1 – Валентини В’яземської, Маргарити Погрєбної, Алли Бандур, Олени Духновської, про яких і їх вихованці і керівник ансамблю Валерій Сидоренко говорять з теплом та вдячністю.
       Серед багатьох конкурсів, в яких вони брали участь, перемога у всеукраїнському фестивалі-конкурсі «По дорогам зірок»; обласному найсерйознішому та престижному конкурсі Луганщини дитячих інструментальних ансамблів; обласному конкурсі-фестивалі «Молоді таланти Луганщини»; обласному конкурсі естрадних виконавців. Ансамбль також є призером декількох міських й обласних конкурсів.
        "Скерцо" в перекладі з італійського означає "Жарт". Веселий дитячий колектив може і пожартувати і виконати відомі музичні твори. Юні зірочки вже стали відомими не тільки у нашому місті, а й в усьому промисловому Донбасі. Вони ще зовсім юні, а вже навчилися працювати по-дорослому, досягати поставленої мети. Це безперечно, у майбутньому стане їм у нагоді. Навіть якщо вони вирішать не пов’язувати своє життя з музикою. Побажаємо юним талантам успіхів і визнання. Вони того варті.     
       
        Склад дитячого інструментального ансамблю «Скерцо»:
        Анастасія Филипенко – скрипка.   Євген Чернопятко – скрипка.      Аліна Гриценко – скрипка.  
        Маргарита Ветрова – фортепіано.   Поліна Омелаєва – фортепіано.   Карім Мангутов – контрабас.  
        Діана Козодой – ударні інструменти.   Михайло Апухтін – аккордеон.  В’ячеслав Леонов – саксафон, флейта.
        Художній керівник – Валерій Васильович Сидоренко.
       
  Бірючкова. Н, ТРК "АКЦЕНТ"

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке:
Акцент

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+