6+
25 февраля
...
прогноз на 5 дней
-7 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Луганську пройшов флешмоб, присвячений Климу Ворошилову

03.02.2011 15:00
3680
0
Автор

У Луганську пройшов флешмоб, присвячений Климу Ворошилову

У Луганську пройшов флешмоб, присвячений Климу ВорошиловуСьогодні біля пам\'ятника Климу Ворошилову пройшов флешмоб і історична реконструкція, присвячена 130-річчю маршала.

Колона з учнів школи-гімназії №60 на чолі з самим "Ворошиловым" пройшла від будівлі міської ради з прапорами, після чого учасники промарширували навколо монумента і зображували символічне серце з червоних краваток. Після цього до присутніх звернувся сам маршал, який підкреслив, що Луганськ повинен стати містом, в яке хочеться повертатися знову і знову.

Виконавець ролі Ворошилова вчитель Михайло Дьяконов трохи змінив мову маршала на сучасний зразок. Він розповів, що будучи учителем правознавства і історії, часто чує від дітей, особливо старшокласників, питання, чому наше місто називалося Ворошиловград. "Доводиться це часто пояснювати, і вони обізнані про особу Ворошилова. Це не перша наша акція: на день міста проїздив трамвай з історичними персонами, там я також був Ворошиловым.

Я думаю, цей флешмоб не буде останнім: у нас багато земляків, пам\'ять яких хочеться ушанувати : це і Матусовський, і Даль, і багато інших. Про кожного з них ми щось скажемо і згадаємо їх", - пообіцяв Михайло Дьяконов.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+