12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Кремінських лісах було знайдено молоду жінку

04.02.2011 18:21
3947
0
Автор

У Кремінських лісах було знайдено молоду жінкЦя історія з тих, які залишають багато запитань та практично не мають відповідей. В середині липня у Кремінських лісах було знайдено молоду жінку, яка нічого не памятає, розмовляє російською мовою, але при цьому добре знає івріт. При собі вона мала лише залізні ключі, напевно від квартири. На дівчині не було жодних ознак насилля. Але її чорне кудряве волосся вже має сивину.

Свого ім\'я вона не знає, але просить, щоб називали її Оля. На вигляд їй 25-30 років. Вона каже, що зовсім нічого не памятає. Але сивина на чорному волоссі наштовхує на думку, що вона або дуже чогось перелякалася, або пережила сильний стрес.   Про її історію дізналися у Лисичанській організації Луганського обласного благодійного фонду «Хесед Нер» та у єврейській громаді Лисичанська. Люди вирішили не залишати молоду жінку у біді. Вони зібрали їй одяг та взуття. Є підозри, що Оля приїхала на Україну з Ізраілю, тому що вона добре знає ту місцевість і національну єврейську кухню. Зараз вона знаходиться на лікуванні у Сватівській обласній психіатрічній лікарні. Почуває себе добре. Можливо,  хтось впізнає цю молоду жінку, або допоможе якоюсь іншою важливою інформацією. Зараз кожна дрібниця для неї має велике значення. Телефони Олі та її лікаря Олени Володимирівни:  095 518 78 26, Оля.  050 956 57 30, Олена Володимирівна, лікар-психіатр. 

 

 Бірючкова Н, ТРК "АКЦЕНТ"
 фото: Куренкова.С

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте "Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке

Акцент

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+