12+
06 марта
...
прогноз на 5 дней
0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

С.В. Дунаєв домовився з НАК "Нафтогаз" про модернізацію Лисичанської ТЕЦ

07.02.2011 11:00
3852
0
Автор

С.В. Дунаєв домовився з НАК "Нафтогаз" про модернізацію Лисичанської ТЕЦ

С.В. Дунаєв домовився з НАК "Нафтогаз" про модернізацію Лисичанської ТЕЦМер Лисичанська Сергій Дунаєв домовився з керівництвом НАК "Нафтогаз Україна" про модернізацію ГП "Лисичанська ТЕЦ".
 
4 лютого, міський голова Лисичанська Сергій Дунаєв повернувся з Києва. У столиці він зустрічався з керівництвом НАК "Нафтогаз України". Обговорювалася можливість модернізації ГП "Лисичанська ТЕЦ". У результаті, керівники НАК дали згоду на розвиток лисичанського підприємства.
 
Тепер керівникові ГП "Лисичанська ТЕЦ" наступного тижня має відбутися поїздка в Київ на затвердження програми модернізації.
 
Крім того, C.В. Дунаєв відмітив, що прийнято рішення про переведення бюджетних організацій, які розташовані в мікрорайоні содового заводу і, по суті, опалюються ТЕЦ, на прямі договірні стосунки з ГП "Лисичанська ТЕЦ". Це забезпечить стабільний вступ засобів на рахунки підприємства, що, у свою чергу, допоможе у вирішенні питання з виплатою заробітної плати.
 
Мер Лисичанська також повідомив, що КП "Лисичанськтепломережа" узяло на себе певні зобов\'язання за своєчасним розрахунком з ГП "Лисичанська ТЕЦ" за покупне тепло.
 
Нагадаємо, 28 січня 2011 року, в Лисичанській міській раді відбулася зустріч міського голови Сергія Дунаєва з колективом ГП "Лисичанська ТЕЦ". Працівники скаржилися на заборгованість по зарплаті.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+