12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську існує полігон, відходів гумових технічних виробів. (відео)

08.02.2011, 11:00
3860
0
Автор

У Лисичанську існує полігон, відходів гумових технічних виробів. (відео)

У Лисичанську існує полігон, відходів гумових технічних виробів. (відео)

У Лисичанську існує полігон, на території якого закопані відходи гумових технічних виробів. Про специфіку таких відходів розповіла заступник начальника відділу поводження з відходами, небезпечними хімічними речовинами і радіаційній безпеці державного управління охорони природного довкілля в Луганській області.

За словами заступника начальника відділу, відходи гумових технічних виробів є джерелом тривалого забруднення довкілля і відносяться до відходів IV класу небезпеки, які підлягають переробці. При закопуванні цих відходів в землю, вони не розкладаються навіть через 100 років.

Ще при Радянському Союзі на території полігону, який належить "Лисичанському заводу ГТВ", виривали котловани, в які закопували відходи гумових технічних виробів.

Технологія полягала в тому, що відходи чергувалися із землею : 1 метр гумових виробів, потім 60 см землі - і так до самого верху.

В Луганській області 675 га зайнято полігонами. "Всього 32 полігони і 160 сільських звалищ, це не рахуючи стихійних, які утворюються щорічно", - підкреслила фахівець.

Якщо гума не експлуатується, а просто покоїться в спеціально відведеному місці, вона продовжує виділяти певну кількість токсичних хімічних речовин - усього їх може налічувати до 100. Відходи через свої властивості є продуктом не відповідним для поховання - форма шин і специфічна вага із-за кавітації (утворення порожнин) не допускають регульованого ущільнення звалища.

До того ж, контакт шин з дощовими осіданнями і грунтовими водами також супроводжується вимиванням ряду токсичних органічних сполук : дифеніламіну, дибутилфталата, фенантрену і так далі.

Усі ці з\'єднання потрапляють в довкілля.

Відео підготовлено ТРК "Акцент"

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+