12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
22 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Клуб спортивного бального танцю «Юнліс».

09.02.2011, 20:04
4009
0
Автор

Клуб спортивного бального танцю «Юнліс».    У 2002 році на базі Палацу культури імені Леніна за ініціативою художнього керівника Лідії Науменко було створено ансамбль спортивного бального танцю «Юнліс». Сьогодні він є одним з найяскравіших творчих колективів Лисичанська, виступи якого не залишають байдужим жодного глядача. 

      Керівники ансамблю Олександр Посошко та Анастасія Журавльова з семирічного віку почали займатися бальними танцями. Це дитяче захоплення згодом переросло у життєву необхідність, а через декілька років поклало початок розвитку бальної хореографії у Лисичанську.

        «Юнліс» - означає юний лисичанин. Сьогодні це вже не просто ансамбль, а клуб спортивного бального танцю «Юнліс», в якому займаються діти від 6 до 16 років. Всього у танцювальній групі біля вісімдесяти дітей. Але основний склад ансамблю складається з 16 пар дітей, які вже протягом багатьох років займаються бальними танцями. І завдяки їх старанням, у 2009 році ансамблю «Юнліс» було присвоєно звання «зразковий самодіяльний колектив».  

       За час свого існування бальний танець завоював широку популярність у всьомуКлуб спортивного бального танцю «Юнліс».світі. Це свого роду танцювальна терапія, коли людина відчуває своє тіло та рухи. В танці можна створити найбільш глибокий та цікавий художній образ, передати красу рухів. Особлива увага приділяється індивідуальній та колективній підготовці кожного учасника ансамблю. Майстерність виконання залежить тільки від самих танцюристів, оскільки спортивні бальні танці потребують певних навичок та тренованості. 

       У 2002 році, коли було створено ансамбль, його керівники започаткували регіональний турнір зі спортивних бальних танців «Восходящая звездочка». Він проходить щороку на День захисту дітей у Лисичанському ПК ім.Леніна. На турнір з’їжджаються бальні колективи і сольні пари нашого регіону – а це більше 150 учасників у віці від 6 років.  

       Клуб спортивного бального танцю «Юнліс». Діти підростають, поступають до вищих навчальних закладів в інших містах України, але їх пам’ятають кервіники ансамблю і, скажу відверто, сумують за ними. Їм на зміну приходять інші талановиті діти. Юні зірки з ансамблю спортивного бального танцю «Юнліс» виступають на міських святах і ювілеях, на великих і малих сценах, приймають участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. Їх впізнають і з нетерпінням очікують глядачі, бо знають - з виходом на сцену ансамблю спортивного бального танцю «Юнліс» запанують гармонія, дивовижна краса і грація.  

Н.Бірючкова, ТРК «Акцент»   
фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке

Акцент

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+