12+
22 июня
...
прогноз на 5 дней
25 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Клуб спортивного бального танцю «Юнліс».

09.02.2011 20:04
3907
0
Автор

Клуб спортивного бального танцю «Юнліс».    У 2002 році на базі Палацу культури імені Леніна за ініціативою художнього керівника Лідії Науменко було створено ансамбль спортивного бального танцю «Юнліс». Сьогодні він є одним з найяскравіших творчих колективів Лисичанська, виступи якого не залишають байдужим жодного глядача. 

      Керівники ансамблю Олександр Посошко та Анастасія Журавльова з семирічного віку почали займатися бальними танцями. Це дитяче захоплення згодом переросло у життєву необхідність, а через декілька років поклало початок розвитку бальної хореографії у Лисичанську.

        «Юнліс» - означає юний лисичанин. Сьогодні це вже не просто ансамбль, а клуб спортивного бального танцю «Юнліс», в якому займаються діти від 6 до 16 років. Всього у танцювальній групі біля вісімдесяти дітей. Але основний склад ансамблю складається з 16 пар дітей, які вже протягом багатьох років займаються бальними танцями. І завдяки їх старанням, у 2009 році ансамблю «Юнліс» було присвоєно звання «зразковий самодіяльний колектив».  

       За час свого існування бальний танець завоював широку популярність у всьомуКлуб спортивного бального танцю «Юнліс».світі. Це свого роду танцювальна терапія, коли людина відчуває своє тіло та рухи. В танці можна створити найбільш глибокий та цікавий художній образ, передати красу рухів. Особлива увага приділяється індивідуальній та колективній підготовці кожного учасника ансамблю. Майстерність виконання залежить тільки від самих танцюристів, оскільки спортивні бальні танці потребують певних навичок та тренованості. 

       У 2002 році, коли було створено ансамбль, його керівники започаткували регіональний турнір зі спортивних бальних танців «Восходящая звездочка». Він проходить щороку на День захисту дітей у Лисичанському ПК ім.Леніна. На турнір з’їжджаються бальні колективи і сольні пари нашого регіону – а це більше 150 учасників у віці від 6 років.  

       Клуб спортивного бального танцю «Юнліс». Діти підростають, поступають до вищих навчальних закладів в інших містах України, але їх пам’ятають кервіники ансамблю і, скажу відверто, сумують за ними. Їм на зміну приходять інші талановиті діти. Юні зірки з ансамблю спортивного бального танцю «Юнліс» виступають на міських святах і ювілеях, на великих і малих сценах, приймають участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. Їх впізнають і з нетерпінням очікують глядачі, бо знають - з виходом на сцену ансамблю спортивного бального танцю «Юнліс» запанують гармонія, дивовижна краса і грація.  

Н.Бірючкова, ТРК «Акцент»   
фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке

Акцент

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+