12+
01 февраля
...
прогноз на 5 дней
-1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Щасливий виняток або щедрий подарунок долі. Молода жінка, що втратила пам'ять, знову зі своєю родиною.

11.02.2011, 15:59
4090
0
Автор

Щасливий виняток або щедрий подарунок долі. Молода жінка, що втратила пам\'ять, знову зі своєю родиною.

 У"Регіональному трикутнику» від 4 лютого 2011 року ми розповіли про молоду жінку, яка втратила пам\'ять. І тільки події останніх семи місяців, відтоді, коли вона зрозуміла, що знаходиться у лісі, пам’ятає добре. Як виявилося пізніше, то була місцевість біля міста Кремінна. Хто б міг подумати, що ця історія матиме такий розвиток і ми так скоро почуємо добрі новини. 

      Її справжнє ім’я Ганна і вона знову разом зі своєю родиною, яка мешкає у Молодогвардійську Луганської області. Так сталося, що після смерті тітки, Ганна деякий час мешкала в її квартирі у Сєверодонецьку. І саме тоді з нею сталася ця незрозуміла і майже детективна історія. 

      Рідна сестра Ганни розповіла нам, що вона була одружена з арабом і тривалий час мешкала в Ізраїлі і тому вона так добре знає іврит. У Ганни є 13-річний син. По сімейних фотографіях та розповідях рідних вона відтворює своє колишнє життя.     

      Члени єврейської громади Лисичанська, які і звернулися за допомогою до ТРК «Акцент», дуже радіють заЩасливий виняток або щедрий подарунок долі. Молода жінка, що втратила пам\'ять, знову зі своєю родиною. Ганну. Добрі люди не кинули її у біді, а проявили рідкісну доброту та милосердя. Ця історія вразила весь творчий колектив ТРК «Акцент». І ми щасливі, що змогли їй допомогти. 

      В житті може трапитися все що завгодно. І ніхто з нас від цього не застрахований. А те, що сталося з Ганною, назавжди може залишитися таємницею. Але цілком можливо, що її пам\'ять повністю відновиться і тоді вона згадає, що саме з нею відбувалося у липні 2010-го. 

 

     Щасливий виняток або щедрий подарунок долі. Молода жінка, що втратила пам\'ять, знову зі своєю родиною. Сюжет на цю тему дивіться у «Регіональному       трикутнику» №135 від 11.02.2011        року. 

      З повагою, Ніна Бірючкова ТРК "Акцент"
      Фото: С.Куренкова

      
      Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 

     "Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке

      Акцент

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+