12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
5 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Марківські і Лисичанські рятувальники звільнили з снігових заметів майже сотню автомобілів.

14.02.2011 12:00
3646
0
Автор

Марківські і Лисичанські рятувальники звільнили з снігових заметів майже сотню автомобілів.

Марківські і Лисичанські рятувальники звільнили з снігових заметів майже сотню автомобілів.

"Зима недаремно злиться, пройшла її пора". - вірність цих поетичних рядків на минулих вихідних повною мірою оцінили водії, що виявилися на дорогах Лисичанська і Марківського району. Сильні пориви вітру і безперервна  завірюха привели до утворення на автотрасі Марковка - Кантеміровка снігових заметів заввишки до півметра і вище. Враховуючи складну погодну ситуацію, рятувальники Марківського районного відділу МНС патрулювали дорогу на аварійно-рятувальному автомобілі.

Близько 14.05 біля  кордону з Росією, а саме на пропускному пункті Просяне, не могли зрушитися з місця 12 легкових автомобілів, деякі з них знаходилися там біля півгодини. Полоненими снігу виявилися 36 чоловік, у тому числі 4 дітей. За допомогою тросса аварійно-рятувальний автомобіль доставив усі машини на розчищені ділянки дороги, звідки вони змогли продовжувати свій рух. Роботи по звільненню автомобілів тривали близько чотирьох годин. Завдяки професійним діям рятувальників, ніхто не постраждав.        

Приблизно у той же самий час на ділянці дороги між виробничим об\'єднанням "ЛИНОС" і поворотом на село Спірне Донецькій області по трасі "Лисичанск-Артемовск" терпіли в сніговій пастці приблизно 20 вантажних і 40 легкових автомобілів. На допомогу "полоненим" виїхав оперативний автомобіль ГАЗ- 66. З місця події були евакуйовані 5 дітей у віці від 5 до 12 років.

До 20.00 усі автомобілі були звільнені, і рух по автотрасі відновлений.

МНС України в Луганській області.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+