12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
15 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Зменьшення тарифу на обслуговування внутрішньобудинкових мереж у Лисичанську

14.02.2011, 16:00
3990
0
Автор

Зменьшення тарифу на обслуговування внутрішньобудинкових мереж у Лисичанську

Зменьшення тарифу на обслуговування внутрішньобудинкових мереж у ЛисичанськуПровівши численні зустрічі з жителями в мікрорайонах міст багатоповерхової житлової забудови, і, обговоривши порядок обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж тепло-, водопостачання і водовідведення, виконавським комітетом прийнято рішення про перегляд раніше прийнятих рішень з цього питання. Про це повідомив на сесії міської ради лисичанський міський голова Сергій Дунаєв.

"Враховуючи те, що багато жителів багатоквартирних будинків самостійно за свої кошти поміняли внутрішньобудинкові системи, - відмітив міський голова, - обслуговування цих мереж, а саме стояків гарячого, холодного водопостачання і водовідведення, які знаходяться в квартирах, здійснюватиметься самостійно їх власниками, із залученням для цього на платній основі або ЖКГ, або інших суб\'єктів господарювання, що мають відповідні дозволи на ведення подібної діяльності".

Таким чином виходить, що в тариф квартплати тепер буде включено тільки обслуговування цих же мереж, розташованих в підвальних і горищних приміщеннях будинків. Тобто тариф на обслуговування внутрішньобудинкових мереж тепло/водопостачання і водовідведення проти раніше прийнятого зменшиться на 50% і складе 0,385 грн./м2, а для квартир, обладнаних системами індивідуального опалювання, - на 66% (0,263 грн./м2).

Більше того: Сергій Володимирович звернув увагу на те, що за умови 100% заміни трубопроводів усіх інженерних комунікацій будинку в цілому розглядатиметься питання зняття нарахувань за ВДО (індивідуально, згідно із заявками жителів таких будинків).

"Цей підхід дозволяє нам звернути увагу жителів на те, що майже 100% житлофонду приватизовано і знаходиться в приватній власності і кожен власник повинен розуміти, що це - велика відповідальність і витрати за змістом цієї власності не можуть виробляється за рахунок засобів комунальних підприємств або засобів бюджету!!"!, - підкреслив міський голова.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+