12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську відбулася нарада з питання недопущення необгрунтованого підвищення цін

15.02.2011, 13:00
3815
0
Автор

У Лисичанську відбулася нарада з питання недопущення необгрунтованого підвищення цін на соціально значущі продовольчі товари

У Лисичанську відбулася нарада з питання недопущення необгрунтованого підвищення цін11 лютого в малому залі виконкому під головуванням заступника міського голови Шальнева А.Л. відбулася нарада з питання недопущення необгрунтованого підвищення цін на соціально значущі продовольчі товари. Про це повідомила начальник відділу розвитку споживчого ринку управління економіки Лисичанської міської ради Світлана Чучук.

У нараді взяли участь керівники великих торговельних підприємств, виробники хліба і хлібобулочних виробів, директори ринків.

Як відмічає, Світлана Вікторівна, на нараді були розглянуті результати оперативного моніторингу цін на продовольчі товари першої необхідності, що реалізовуються в торговельній мережі і на ринках міста. В цілому ціни на продовольчі товари в місті не перевищують середньобласні. За останні два місяці підвищилися ціни на окремі продукти харчування, такі як гречана крупа, масло рослинне, овочі, що відбиває загальну ситуацію в країні.

В ході наради було відмічено, що зростання цін пов\'язане з ціновою політикою, яку проводять оптові підприємства, що знаходяться за межами міста.

Дотримання встановлених розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації №1411 від 08.11.2007 граничних рівнів торговельних надбавок на продовольчі товари першої необхідності також є одним з чинників стабілізації цін.

Заступник міського голови призвав усіх присутніх прийняти заходи по стабілізації цін на продовольчі товари, недопущенню їх необгрунтованого зростання. Керівникам ринків запропоновано виділити місця для торгівлі на ринках безпосереднім товаровиробникам. Робота в цьому напрямі буде продовжена.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+