12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
-4 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську зустрілися представники трьох літоб'єднань

16.02.2011 15:00
3650
0
Автор

У Лисичанську зустрілися представники трьох літоб\'єднань

У Лисичанську зустрілися представники трьох літоб\'єднаньУ центральній міській бібліотеці міста Лисичанська зустрілися представники трьох літоб\'єднань : м. Рубіжне - "Веселка", м. Лисичанськ - "Витік", м. Сівєродонецьк -"Обрій". Окрім традиційних питань - обговорення творчості літераторів і випуску колективного альманаха трьох міст - цього разу на порядку денному було і питання про створення віртуального об\'єднання Триграда (трьох міст) на сайті газети "ГОДИНА ПІК".

В. Д. Петрушенко, керівник рубежанської громадської організації "Літературне об\'єднання "Веселка" (за ініціативою якого і з\'їхалися усі літератори), розповів присутнім, в чому перевага віртуального об\'єднання і як увійти на сайт "ГОДИНА ПІК" Лисичанськ. Увійти, для того, щоб реєструватися і стати, по-перше, членом віртуального літоб\'єднання, в - других, взяти участь в конкурсі "Від тексту - до пісні", що стартував.

Кращі вірші конкурсантів будуть покладені на музику місцевими композиторами. Нові пісні переможців будуть розміщені на сайті, а також прозвучать в містах поетів - призерів і переможців. Свої вірші читали усі присутні на цій зустрічі літератори перед камерою оператора газети "ГОДИНА ПІК". На сайті будуть створені особисті кабінети для кожного автора, члена віртуальної творчої організації.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+