12+
02 февраля
...
прогноз на 5 дней
0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську зустрілися представники трьох літоб'єднань

16.02.2011, 15:00
3783
0
Автор

У Лисичанську зустрілися представники трьох літоб\'єднань

У Лисичанську зустрілися представники трьох літоб\'єднаньУ центральній міській бібліотеці міста Лисичанська зустрілися представники трьох літоб\'єднань : м. Рубіжне - "Веселка", м. Лисичанськ - "Витік", м. Сівєродонецьк -"Обрій". Окрім традиційних питань - обговорення творчості літераторів і випуску колективного альманаха трьох міст - цього разу на порядку денному було і питання про створення віртуального об\'єднання Триграда (трьох міст) на сайті газети "ГОДИНА ПІК".

В. Д. Петрушенко, керівник рубежанської громадської організації "Літературне об\'єднання "Веселка" (за ініціативою якого і з\'їхалися усі літератори), розповів присутнім, в чому перевага віртуального об\'єднання і як увійти на сайт "ГОДИНА ПІК" Лисичанськ. Увійти, для того, щоб реєструватися і стати, по-перше, членом віртуального літоб\'єднання, в - других, взяти участь в конкурсі "Від тексту - до пісні", що стартував.

Кращі вірші конкурсантів будуть покладені на музику місцевими композиторами. Нові пісні переможців будуть розміщені на сайті, а також прозвучать в містах поетів - призерів і переможців. Свої вірші читали усі присутні на цій зустрічі літератори перед камерою оператора газети "ГОДИНА ПІК". На сайті будуть створені особисті кабінети для кожного автора, члена віртуальної творчої організації.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+