12+
28 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

З ТОВ "Сєвєродонецьктепло" стягнуть 6 млн. грн.

17.02.2011 16:00
3848
0
Автор

З ТОВ "Сєвєродонецьктепло" стягнуть 6 млн. грн.

З ТОВ "Сєвєродонецьктепло" стягнуть 6 млн. грн.Київський госпсуд задовольнив позов Сєвєродонецького прокурора про стягнення майже 2 мільйонів гривен заборгованості з ТОВ "Сєвєродонецьктепло". Про це повідомляє прес-служба   прокуратури в  Луганській області.

Зокрема, прокурор Сєвєродонецька в січні 2011 року подав  до господарського суду  Києва  позов на користь держави в особі Сєвєродонецької міської ради до ТОВ "Сєвєродонецьктепло" про стягнення заборгованості в сумі майже 2 млн. грн. по сплаті концесійних платежів за 1-3 квартали 2010 року і пені за несвоєчасне внесення концесійних платежів за період з 03.07.2010 року по 29.12.2010 року.

Як повідомили в прокуратурі, основою  для поводження з вказаним позовом стало порушення підприємством умов концесійного договору, укладений між Сєвєродонецькою  міською радою і ТОВ "Сєвєродонецьктепло" на об\'єкт комунальної власності територіальної громади м.Сєвєродонецьк, - цілісного майнового  комплексу КП "Сєвєродонецьктеплокомуненерго".

Своїми діями ТОВ "Сєвєродонецьктепло" наносить матеріальний збиток міському бюджету Сєвєродонецької міської ради, яка  полягає в невступі засобів до бюджету. Це у свою чергу призводить до дефіциту останнього і не дає можливості для фінансування окремих програм, запланованих в бюджеті.

Вказаним судом 16.02.2011 року позовна заява прокурора задоволена в повному об\'ємі.

Крім того, в той же період  прокурор до господарського суду міста Києва подав позов на користь держави в особі Сєвєродонецької міської ради до ТОВ "Сєвєродонецьктепло" про стягнення заборгованості в сумі більше 4 млн. грн. по сплаті другої частини единоразового фінансового внеску, який передбачений умовами Концесійного договору № 2 від 17 липня 2009.

Господарський суд  Києва позов задовольнив.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+