12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Біля прохідної №2 ВАТ "Лисичанський завод ГТВ" відбувся мітинг

17.02.2011 17:00
3857
0
Автор

Біля прохідної №2 ВАТ "Лисичанський завод ГТВ" відбувся мітинг

Біля прохідної № 2 ВАТ "Лисичанський завод ГТВ" відбувся мітингСьогодні, 17 лютого, в 11:00 біля прохідної №2 ВАТ "Лисичанський завод ГТВ" відбувся мітинг жителів південних мікрорайонів Лисичанська проти відкриття на території колишнього цеху № 16 заводу ГТВ підприємства, яке займатиметься переробкою гумотехнічних відходів.

Під час мітингу ухвалила резолюцію, яку планується направити в міську раду, облраду, облдержадміністрацію, СЭС, прокуратуру, Адміністрацію Президента і інші інстанції.

У резолюції висунені наступні вимоги:Біля прохідної №2 ВАТ "Лисичанський завод ГТВ" відбувся мітинг

  • Доручити ініціативній групі почати збір підписів про незгоду громади з висновками про екологічну небезпеку ТОВ "Луганськпереробка", вказаними в "Заяві про екологічні наслідки діяльності";
  • Заборонити ТОВ "Луганськпереработка" введення в експлуатацію виробництва по переробці гумотехнічних виробів на території цеху № 16;
  • Зобов\'язати ТОВ "Луганськпереробка" припинити всякі роботи і в стислий термін демонтувати устаткування, за допомогою якого можлива переробка гумово-технічних виробів;
  • Встановити, із залученням громадських організацій Лисичанська, громадський контроль за демонтажем вказаного устаткування;
  • Усі питання відносно будівництва екологічно небезпечних підприємств в межі міста, вирішувати на громадських слуханнях, заздалегідь повідомивши громаду Лисичанська.
  • Слід зазначити, що ніяких рішень відносно створення ініціативного гурту, якому доручено збирати підписи, на мітингу прийнято не було.


Біля прохідної №2 ВАТ "Лисичанський завод ГТВ" відбувся мітингНагадаємо, що в травні минулого року почала з\'являтися інформація про те, що на території цеху № 16 заводу ГТВ приватний інвестор (ТОВ "Луганськпереробка") організував цех по переробці гумотехнічних відходів методом піролізу. Без отримання узгоджень і дозвільної документації на ведення цього виду діяльності, в цеху почали проводити пуско-налагоджувальні (як позиціонує їх керівництво цеху) роботи.

Проте після втручання міської влади, цех свою роботу зупинив. З 16 листопада 2010 року цех опечатаний, переробка гумотехнічних відходів там не виробляється. На даний момент ТОВ "Луганськпереробка" займається оформленням усіх належних узгоджень, дозволів і експертиз, які потрібні для початку промислової діяльності на вказаній території.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+