6+
24 февраля
...
доллар евро рубль РФ

Рівень онкологічних захворювань за останні 40 років збільшився більш ніж утричі.

17.02.2011 18:30
3283
0
Автор

 

   Рівень онкологічних захворювань за останні 40 років збільшився більш ніж утричі.  Рівень онкологічних захворювань за останні 40 років збільшився більш ніж утричі.
     За даними Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я, сучасний показник середньої тривалості життя населення країн ЄС становить 75 років. Одна знайсерйозніших проблем розвинених промислових держав, до яких належить і Україна, це  зростання онкологічних захворювань. Їх рівень за останні 40 років збільшився більш ніж утричі. 

     У розвитку онкозахворювань відіграють роль багато чинників. Зокрема, це – ємоційно-психічний стан людини, фізичні травми та спадковість. У групі ризику насамперед — жінки після 40 років. 

     Найпоширеніше онкозахворювання у жінок – рак молочної залози. На другому та третьому місті  відповідно – рак легенів та рак шкіри. 

     В Луганській області онкозахворюваність жіночого населення збільшилася з 14 до 17 %. А за останні 2 роки відмічається зростання онкогінекологічної захворюваності жінок дітородного віку. 

Луганська обласна онкологічна лікарня переповнена хворими на рак. Але на фоні інших міст області   Лисичанськ виглядає краще – показники захворюваності і смертності від цієї недуги у нашому місті  нижчі обласних та всеукраїнських. 

     Тим часом рак — не вирок, якщо, звичайно, своєчасно звернутися до лікаря. Треба зовсім  небагато - лише бути уважними до свого здоров’я. А успішне лікування й одужання багато в чому  залежать від емоційної підтримки близьких людей, яка допомагає перебороти почуття тривоги та  страху, і подолати хворобу. 

 

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»

фото С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 

  "Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке  Акцент

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+