12+
21 марта
...
прогноз на 5 дней
9 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Нелюдські умови існування у Рубіжанському гуртожитку.

18.02.2011, 13:44
3627
0
Автор

 

      Нелюдські умови існування у Рубіжанському гуртожитку.Нелюдські умови існування у Рубіжанському гуртожитку. Його мешканці чекають, коли влада зверне увагу на їх проблеми.       Журналісти РТ часто стають свідками тяжких обставин, в яких опиняються люди. Але таких жахливих умов проживання, як у Рубіжанському гуртожитку по вулиці Студентська, 31, відомого серед населення, як спецкомендатура, знімальна група РТ ще не бачила. На першому поверсі будівлі розташовані магазини та банк. Зовні начебто все не так погано. Та коли заходиш до підїзду стає моторошно. Нелюдські умови існування та заручники украй важкого становища потрапили до об’єктиву відеокамери РТ.        

 

     Складається таке враження, що ми опинилися не у 21 столітті, а на початку 20-го, коли панували голод та розруха. Напевно останній раз тут прибирали років так 10-20 тому. А ремонту ця будівля мабуть не знала зовсім. Тут процвітає повна антисанітарія. Але те, що сталося зовсім нещодавно, вкрай обурило мешканців будинку. У понеділок, 7-14 ? лютого, у гуртожитку було відключено електроенергію. І це коли за вікном показники термометру сягнули нижче 10-15 градусів морозу. До кого тільки не зверталися люди за допомогою, боячись у такому холоді замерзнути і віддати Богу душу, але керівники комунальних установ їх не чули.    

 

      Наталя Осипенко мешкає тут з 2008 року. Разом з нею у двох кімнатах цього помешкання, яке важко назвати квартирою, проживають дві доньки – 10 і 14 років. Відсутність нормальних умов, необхідних кожній людині, робить життя цієї та інших родин трагічним. Кухня, туалет та закуточок з раковинами, де можна хіба що помити руки, - для загального користування і знаходяться у жахливому стані. А без електрики їх життя стало зовсім нестерпним. У повному відчаї люди звернулися до депутата Рубіжанської міськради від Комуністичної партії України Валерія Харчука.  

 

      Всі маленькі діти, що мешкають у цьому гуртожитку, постійно хворіють. Грибок та цвіль стали їх постійними супутниками. Під час дощів або танення снігу зі стелі рікою тече вода. У гуртожитку централізоване опалення, але батареї ледве теплі. У квартирах дуже холодно.    

      Гуртожиток або спецкомендатура знаходиться на балансі комунального підприємства «Доступне житло». І дикунські умови існування його бідних мешканців нікого не турбують. Всі вони стоять у черзі на більш комфортабельне житло. Але на сьогоднішній день про таке диво вони можуть тільки мріяти. 

 

Як нам повідомив Валерій Харчук, на початку наступного тижня у Рубіжному відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та підприємництва, на яку буде запрошено директора тепломережі Рубіжного Леоніда Ларина, у зв’язку з масовими недогрівами у гуртожитку і ситуацією, яка склалася внаслідок цього: споживачі не отримують теплову енергію, температура в приміщенні значно нижче встановлених норм. А ми зі свого боку дуже сподіваємося, що міська влада Рубіжного не залишить нещасних мешканців гуртожитку на самоті зі своїми проблемами. І саме зараз прийме відповідні рішення.

 

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
фото С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке   Акцент

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+