12+
18 июня
...
прогноз на 5 дней
17 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Лисичанський "Регенерат" використовує політиків в нечесній боротьбі з конкурентами

18.02.2011 17:00
3797
0
Автор

Лисичанський "Регенерат" використовує політиків в нечесній боротьбі з конкурентами

Лисичанський "Регенерат" використовує політиків в нечесній боротьбі з конкурентами

Побоюючись конкуренції з боку нового інвестора, готового запустити виробництво на базі Лисичанського ГТВ, підприємство "Регенерат" нацьковує на нього політиканів. Про це кореспондентові Cxid.info повідомили представники підприємства "Луганськпереробка".

У Лисичанську складається воістину дивна ситуація. У місто прийшов новий інвестор, готовий вкладати кошти в розвиток промисловості регіону, впроваджувати нові європейські технології, екологічно чисті і економічно вигідніші. Підприємство "Луганськпереробка" на базі Лисичанського ГТВ збирається не просто безпечно і вигідно утилізувати гумові технічні вироби, але і поповнювати бюджет міста. В той же час, підприємство "Регенерат", яке вже багато років переробляє гуму з полігону ГТВ, використовуючи застарілу технологію подрібнення в крихту, вирішило методами нечесної конкуренції не дати можливість новому інвесторові навіть почати роботу.

У Лисичанську розпускаються чутки, що виробництво "Луганськпереробки" буде дуже шкідливим, що місто буквально буде отруєно аміаком. В той же час також з\'явилася на одному шанованому інформаційному сайті неправдива інформація про те, нібито нове підприємство ночами спалює гуму, отруюючи усю округу, чого в принципі бути не може. Притягуються до цього процесу і різні політичні сили, що роздувають ситуацію.

У "Луганськпереробці" кореспондентові Cxid.info повідомили, що на даний момент ні про які запахи мови бути не може, тому що підприємство ще не працює, не був проведений навіть пробний запуск. Зараз проводиться тільки установка устаткування і отримання ліцензії і інших необхідних документів.

Нагадаємо, завідувач кафедрою технології високомолекулярних з\'єднань, доктор технічних наук, професор інституту хімічних технологій Рубежанської філії ВНУ ім В. Даля Володимир Маслош заявив, що метод низькотемпературного піролізу, який використовуватиметься "Луганськпереробка", на сьогодні найефективніший і екологічний.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+