12+
28 марта
...
прогноз на 5 дней
13 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанський "Регенерат" використовує політиків в нечесній боротьбі з конкурентами

18.02.2011, 17:00
3876
0
Автор

Лисичанський "Регенерат" використовує політиків в нечесній боротьбі з конкурентами

Лисичанський "Регенерат" використовує політиків в нечесній боротьбі з конкурентами

Побоюючись конкуренції з боку нового інвестора, готового запустити виробництво на базі Лисичанського ГТВ, підприємство "Регенерат" нацьковує на нього політиканів. Про це кореспондентові Cxid.info повідомили представники підприємства "Луганськпереробка".

У Лисичанську складається воістину дивна ситуація. У місто прийшов новий інвестор, готовий вкладати кошти в розвиток промисловості регіону, впроваджувати нові європейські технології, екологічно чисті і економічно вигідніші. Підприємство "Луганськпереробка" на базі Лисичанського ГТВ збирається не просто безпечно і вигідно утилізувати гумові технічні вироби, але і поповнювати бюджет міста. В той же час, підприємство "Регенерат", яке вже багато років переробляє гуму з полігону ГТВ, використовуючи застарілу технологію подрібнення в крихту, вирішило методами нечесної конкуренції не дати можливість новому інвесторові навіть почати роботу.

У Лисичанську розпускаються чутки, що виробництво "Луганськпереробки" буде дуже шкідливим, що місто буквально буде отруєно аміаком. В той же час також з\'явилася на одному шанованому інформаційному сайті неправдива інформація про те, нібито нове підприємство ночами спалює гуму, отруюючи усю округу, чого в принципі бути не може. Притягуються до цього процесу і різні політичні сили, що роздувають ситуацію.

У "Луганськпереробці" кореспондентові Cxid.info повідомили, що на даний момент ні про які запахи мови бути не може, тому що підприємство ще не працює, не був проведений навіть пробний запуск. Зараз проводиться тільки установка устаткування і отримання ліцензії і інших необхідних документів.

Нагадаємо, завідувач кафедрою технології високомолекулярних з\'єднань, доктор технічних наук, професор інституту хімічних технологій Рубежанської філії ВНУ ім В. Даля Володимир Маслош заявив, що метод низькотемпературного піролізу, який використовуватиметься "Луганськпереробка", на сьогодні найефективніший і екологічний.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+