12+
01 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Таємниці царської династії».

28.02.2011 15:26
3880
0
Автор

 

«Таємниці царської династії».Днями у Лисичанському краєзнавчому музеї знову розпочала свою роботу виставка Санкт-Петербурзького музею воскових фігур, засновником якого був Петро Перший. Цього разу до нашого міста працівники музею привезли відому історичну експозицію «Таємниці царської династії», яка вже побувала у всіх великих містах України. Виставка неодмінно викликає інтерес у відвідувачів. Напевно ви вже здогадалися, що мова йде про династію Романових.               Невід’ємною частиною представлених на виставці експонатів є влада. Експозиція налічує 11 поколінь Романових. Це 40 яскравих фігур представників царської династії, серед яких – Петро Перший, Катерина І та Катерина ІІ, Єлизавета Петрівна, Михайло Федорович – перший цар з роду Романових - і його батьки, та ще багато інших відомих історичних постатей.  

       Минуле Царської Росії не можливо представити без династії Романових, історія якої наскрізь просякнута таємницями та кровавими подіями. Одна з експозицій виставки присвячена трагічному вбивству царської родини.   

       Виставка Санкт-Петербурзького музею воскових фігур «Таємниці царської династії» зацікавить усіх небайдужих до історії. Приходьте до Лисичанського краєзнавчого музею і дізнаєтеся багато цікавих подробиць з життя Романових. 

Виставка буде працювати по 10 квітня включно. 

Щоденно з 9 до 18 години. 

Телефон для довідок: 7-12-90.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
фото: С.Куренкова 

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке   "Акцент"

 

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+