12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

У ТНК-ВР не виключають, що вже з 15 березня Лисичанський НПЗ зупиниться

01.03.2011 17:00
3763
0
Автор

У ТНК-ВР не виключають, що вже з 15 березня Лисичанський НПЗ зупиниться

У ТНК-ВР не виключають, що вже з 15 березня Лисичанський НПЗ зупинитьсяТНК-ВР закриє Лисичанський НПЗ, якщо уряд України не введе імпортні мита на нафтопродукти.
 
Про це повідомляє РБК.
 
За словами заступника головного керуючого директора ТНК-ВР Максима Панського, в даний момент йдуть переговори з урядом України.
 
"Якщо не буде прийнято рішення про вступ імпортних мит, нам, швидше за все, доведеться закрити завод", - відмічає Максим Панський.
 
У ТНК-ВР упевнені, що закриття "ЛИНИК" обумовлене тим, що завод просто не зможе конкурувати з нафтою тих же білоруських НПЗ, тому що у них є переваги.
 
Відмітимо, що ще 31 січня 2011 року Рада директорів "ТНК-ВР" прийняла рішення про зупинку Лисичанського нафтопереробного заводу в січні-березні 2011 року, надавши менеджменту компанії право ухвалення остаточного рішення відносно цього питання залежно від зміни умов ведення бізнесу в країні.
 
У свою чергу, мер Лисичанська Сергій Дунаєв направив в Міністерство экономрозвитку і торгівлі України звернення про проведення спеціального розслідування відносно імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини. Таким чином Дунаєв хоче врятувати "ЛИНИК".
 
В даний момент Лисичанський нафтопереробний завод продовжує працювати в штатному режимі, хоча і зазнає збитки.
 
Цікаво, що сьогодні головний керуючий директор ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Дідьє Казиміро поділився з журналістами планами розвитку Лисичанського НПЗ. Зокрема, Казимиро заявив, що в 2012 році "ЛИНИК" планує вийти на випуск нафтопродуктів "Евро-5".

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+