12+
25 сентября
...
прогноз на 5 дней
17 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську податківці зробили 47 виїзних перевірок

02.03.2011, 12:00
3857
0
Автор

У Лисичанську податківці зробили 47 виїзних перевірок

У Лисичанську податківці зробили 47 виїзних перевірокКонтроль за роботою господарюючих суб\'єктів являється невід\'ємною складовою діяльності ДПІ в м. Лисичанську. Особлива увага сьогодні приділяється, в першу чергу, підприємствам - "мінімізаторам", збитковим суб\'єктам підприємництва, тим, хто заявляє значні суми ПДВ, що підлягають відшкодуванню з бюджету. Вони - на постійному контролі податківців.

Так, за 2010 рік проведено 31 виїзну планову і 16 позапланових перевірок. По їх результатах донараховано до бюджетів усіх рівнів 3,6 млн. грн. Сплачено по донарахованих сумам 2,4 млн. грн. Зменшено безпідставно заявленого до відшкодування ПДВ на суму 13,4 тис. грн. і збитків по податку на прибуток в сумі 164 тис. грн. Також зменшена сума негативного значення різниці між сумою
податкових зобов\'язань і податкового кредиту по ПДВ на 468 тис. грн.

За результатами проведених перевірок фахівцями податкового аудиту виявлені порушення законодавства по ПДВ і донараховано на суму 1542,7 тис. грн.

Для призначення недійсними угод діючих підприємств з "фіктивними" фірмами органи податкової служби звертаються і до Господарських судів. Але рішення на користь органів податкової служби приймаються лише частково, бо досі немає чіткого визначення поняття "фіктивності" СХД. Окрім цього, є розбіжності між податковим, цивільним і господарським законодательствами.

Безліч порушень виявлена у суб\'єктів підприємництва при перевірках сфери готівкових розрахунків із споживачами. Так, в 2010 році фахівцями податкової служби було перевірено 175 об\'єктів, де порушення були виявлені майже в кожному випадку. До тих, хто проігнорував закон, фахівці інспекції вимушені були застосувати фінансові санкції на суму 487 тис. грн.

Враховуючи важливість завдань по наповненню бюджетів усіх рівнів, індивідуальна робота з кожним платником будується на принципах постійного моніторингу. Це необхідно для того, щоб не допустити зниження податкового навантаження, запобігти фактам незаконного відшкодування податку на додану вартість. Окрім цього, важливо постійно проводити роботу по вихованню у суб\'єктів господарювання високої податкової культури, яка допомагає створити сприятливі умови розвитку економіки усієї країни.

Н.І. Кравець - начальник управління ДПІ в м. Лисичанську

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+