12+
02 февраля
...
прогноз на 5 дней
-4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Депутати Лисичанської міської ради просять захистити вітчизняного виробника

03.03.2011, 12:00
3814
0
Автор

Депутати Лисичанської міської ради просять захистити вітчизняного виробника

Депутати Лисичанської міської ради просять захистити вітчизняного виробника24 лютого міський голова Лисичанська Сергій Дунаєв провів зустріч з керівниками бюджетоутворюючих підприємств міста, а також лідерами профспілкових організацій. В ході зустрічі обговорювався економічний стан, в якому виявилися життєво важливі для бюджету міста підприємства.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення на найближчій сесії міської ради прийняти звернення депутатів до центральних органів влади з метою звернути увагу на ситуацію, що склалася.

І ось сьогодні, 2 березня, на IX сесії Лисичанської міської ради депутати одноголосно підтримали проект звернення, який представив секретар міської ради Сергій Баранник.

"Депутати Лисичанської міської ради виражають стурбованість ситуацією, яка склалася навколо основних підприємств міста, таких як ЧАО Лисичанський нафтопереробний завод "ЛИНИК" і ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар". Ці два підприємства є унікальними за своєю технологією виробництва і градоутворювальними для міст Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля", - говориться в зверненні.

Депутати звертають увагу своїх вищестоячих колег, що на сьогодні в місті фактично працюють тільки ЧАО "ЛИНИК", ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" і одна з шахт ВАТ "Лисичанськвугілля". Інші великі підприємства або припинили свою виробничу діяльність, або ледве працюють. Відповідно, вважають депутати, зберегти ще працюючу промисловість міста - це первинне завдання.

Важливою є і та обставина, що від стабільної роботи промислових підприємств залежить доля ряду підрядних і обслуговуючих організацій.

У зверненні відзначається, що багато в чому складна ситуація, в якій виявилися лисичанські промислові гіганти, пов\'язана з тим станом справ, який існує на вітчизняному ринку. З ряду причин (таких як відсутність ввізних мит на світлі нафтопродукти, висока ціна на енергоносії, відсутність квот на імпорт скла в Україну) продукція українських промисловців не здатна конкурувати з імпортом.

"Депутати Лисичанської міської ради вважають, що такий стан справ на вітчизняному ринку ставить під загрозу існування вітчизняних виробників і фактично може знищити нашу промисловість. Як наслідок, це відобразицця на соціально-економічному стані міст України і на сім\'ях наших громадян", - говориться в зверненні.

Депутати Лисичанської міської ради просять центральні органи влади розглянути можливість захистити вітчизняного виробника від явно не ринкових дій імпортерів. "Це дозволить стабільно розвиватися нашим підприємствам і не допустить соціальної кризи", - вважають депутати.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+