12+
28 сентября
...
прогноз на 5 дней
12 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Прокурор Лисичанська розповів про пріоритетні напрями діяльності прокуратури

04.03.2011 16:00
3759
0
Автор

Прокурор Лисичанська розповів про пріоритетні напрями діяльності прокуратури

Прокурор Лисичанська розповів про пріоритетні напрями діяльності прокуратури

2 березня на сесії Лисичанської міської ради перед депутатами з інформацією про стан законності і заходах, здійснюваних для її зміцнення, виступив новий прокурор Лисичанcька Віктор Лазуренко.

Віктор Миколайович коротко проінформував депутатів про результати діяльності органів прокуратури за останній рік, а також розповів про нові завдання, які на сьогодні стоять перед українською прокуратурою.

"В умовах сьогоднішнього дня, коли керівництвом держави проводиться реформування державних органів, у тому числі вирішується подальша доля слідства в прокуратурі, рішуче узятий курс на якісне перестроювання діяльності слідчого апарату", - повідомив прокурор міста.

"Це виражається у відмові від гонки за кількістю справ, що розслідуються, у тому числі про дрібні злочини, напряиі основних зусиль на розкриття злочинів з ознаками корупції, хабарництва, а також державним інтересам, що заподіяли збиток, і інтересам територіальних громад", - пояснив Віктор Лазуренко.

Крім того, Віктор Миколайович проінформував депутатів про підсумки діяльності прокуратури міста за 2010 рік, а також про пріоритетні напрями в роботі.

Зокрема, Віктор Лазуренко відмітив: "Основним пріоритетом наглядової діяльності було і залишається стан виконання вимог законодавства відносно оплати праці". За словами прокурора, за минулий рік збуджено 3 карні справи цієї категорії. "При втручанні прокурорів громадянам виплачено більше 7 млн. грн. заборгованості із заробітної плати", - підкреслив Віктор Миколайович.

У завершенні доповіді прокурор міста Лисичанська Віктор Лазуренко відмітив, що та робота, на якій він акцентував увагу у своєму виступі, буде продовжена прокуратурою міста і в поточному році.

У свою чергу лисичанський міський голова Сергій Дунаєв побажав прокуророві успіхів в роботі і запропонував йому взяти активну участь в роботі різних комісій міської ради і його виконавського комітету. "Я думаю, разом ми зможемо ефективно попрацювати на благо громади", - відмітив міський голова.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+