12+
03 марта
...
доллар евро рубль РФ

Згадуємо Велику Вітчизняну війну.

11.03.2011 18:54
5572
0
Автор

 

  Згадуємо Велику Вітчизняну війну.   Про роки воєнного лихоліття у нашому краї ми не раз чули від наших бабусь та дідусів, від тих, хто приймав участь у боях під Лисичанськом, від його визволителів. Але факти про початок Великої вітчизняної війни у нашому місті й досі залишаються маловідомими сторінками в його історії. 

         Лариса Борисівна Полницька - одна з учасниць партизанського руху. Народилася вона у селищі Спірне Лисичанського району в 1924 році. Зараз вона мешкає у сусідньому Сєверодонецьку. І не дивлячись на свій поважний вік, Лариса Борисівна добре пам’ятає найдрібніші деталі початку війни у Лисичанську. Навчалася вона тоді у 10 класі середньої школи №2. 

         Війна визначила подальший життєвий шлях молодої дівчини. З юнацьким запалом, не дивлячись на всі жахи воєнного часу, вона приймала активну участь у визволенні Батьківщини від ворога. За проявлену мужність та самовіддачу її було нагороджено Орденом Вітчизняної війни 1-го ступеню та Орденом Червоної Зірки, а також медаллю «Партизану Вітчизняної війни» 1-го ступеню. 

         Після війни біографія Лариси Борисівни поповнилася багатьма цікавими фактами, подіями та зустрічами.  Ця поважна жінка займала багато високих посад. Зокрема вона була другим секретарем Лисичанського райкому комсомолу, секретарем Лисичанського райкому Комуністичної партії України.

         На основі спогадів цієї дивовижної жінки, свідка бойових дій не тільки у Лисичанську, а й у західних областях України, а також Білорусі, ТРК «Акцент» створила сюжет, що вже вийшов у «Регіональному трикутнику» від 11.03.2011, та передачу, яка скоро з’явиться в ефірі нашого телеканалу. 

 

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке   "Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+