12+
13 апреля
...
прогноз на 5 дней
15 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Monobank [CPS, API] UA

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Острів знань. Центральна бібліотека Лисичанська.

14.03.2011 15:22
4108
0
Автор

Важливе місце в соціальній інфраструктурі регіону займають бібліотеки комунальної установи «ЛисичансОстрів знань. Центральна бібліотека Лисичанська.ька централізована бібліотечна система», які щорічно обслуговують близько 30 тисяч мешканців міста. Важлива робота, яка проводиться фахівцями центральної бібліотеки, охоплює всі верстви населення – молодь, ветеранів війни та праці, людей з обмеженими можливостями, безробітних, дітей-сиріт тощо.
        
       У центральній бібліотеці завжди панує дивовижна гармонія тиші та спокою. Це своєрідний острівець знань та духовності, такий собі культурний оазис, який вирізняється на фоні сучасного життя і має заспокійливу дію на всіх постійних читачів-книголюбів.
        Сьогочасна бібліотека це не тільки різноманіття класичної та сучасної літератури. Забезпечення вільного доступу мешканців міста до всіх джерел інформації та максимальне зОстрів знань. Центральна бібліотека Лисичанська.адоволення їх інформаційних потреб, впровадження інноваційних форм роботи та надання новітніх сучасних послуг – створення інтернет-центру та wi-fi зони – є найважливішими напрямками у роботі бібліотеки сьогодні. Одна з останніх новацій - зміни у системі роботи з читачами. Віднині для них відкрито всі бібліотечні фонди.
        Неможливо не погодитися з тим, що бібліотеки є осередком громадського та культурного життя міста.
Острів знань. Центральна бібліотека Лисичанська.«Сюда приходят с добрым чувством,
Здесь только по ночам бывает пусто,
Стихи, романсы, встречи при свечах…»
Ці строки передають неповторну атмосферу відділу мистецтва центральної бібліотеки, спеціалісти якої проводять цілу низку різноманітних культурних заходів, влаштовують літературно-музичні вечори, презентації нових книг тощо.
        Змістовною та насиченою є робота бібліотеки у напрямку краєзнавства. Активно здійснюється пошукова та дослідницька робота з вивчення історії краю. Бібліотекарі збирають та систематизують краєзнавчі документи, літературу, екологічну та статистичну інформацію.
        В центральній бібліотеці працює центр регіонального інформування населення з питань місцевого самоврядування та пункт доступу громадян до діяльності органів державної влади. Завдяки цьому лисичани мають змогу оперативно отримувати інформацію щодо прийняття нових законодавчих актів. 
        Важливим досягненням місцевих фахівців бібліотечної справи є перемога у конкурсі «Організація Острів знань. Центральна бібліотека Лисичанська.нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету», який проходив в рамках міжнародної програми комп’ютеризації бібліотек «Бібліоміст». Організатором та спонсором конкурсу є відомий американський мільярдер Біл Гейтс та Українська бібліотечна асоціація. Зовсім скоро на базі центральної бібліотеки буде створено сучасний соціально-культурний центр з можливістю надання відвідувачам інноваційних послуг. І, можливо, таким чином вирішаться проблеми, які впливають на організацію роботи бібліотечної установи.
        Бібліотека – це місце, створене для підвищення культурного рівня людини та її освіченості, духовного росту та самовиховання, формування культури читання. Бібліотеки із задоволенням відкривають двері для всіх бажаючих, бо в цьому фахівці бібліотеки бачать її призначення.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке   "Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+