12+
11 апреля
...
прогноз на 5 дней
14 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Monobank [CPS, API] UA

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Дитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок.

15.03.2011 17:58
7334
0
Автор

Дитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок.Дитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок.
Дитяча бібліотека – це особливий світ, в якому живе багато цікавих книг, а разом з ними і невгомонна дитяча фантазія. Читаючи корисні і добрі книжки – класику, сучасну літературу, пізнавальні енциклопедії - дитина розвивається інтелектуально, вчиться правильно висловлювати свої думки. А тому дуже важливо, щоб книга увійшла у життя дитини якомога раніше.
Одна з головних переваг дитячої бібліотеки – велика кількість різножанрової літератури для дітей всіх вікових груп – майже 50 тисяч екземплярів. ШкільнаДитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок. програма постійно вимагає читання додаткової літератури. І у цьому дитяча бібліотека перший і незамінний помічник. Та й для батьків тут також знайдеться корисна виховна література з психології.
Сучасний читач значно помолодшав, відмічають фахівці дитячої бібліотеки. Це позитивна динаміка, адже дитина, яку батьки змалечку привчають до читання, зростає культурною розвиненою особистістю. Дитячі книжки відкривають маленьким читачам шлях до пізнання світу, сприяють розвитку спостережливості, формують естетичну культуру.
Дитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок.Дитяча бібліотека цікава для дитини не тільки літературою. У куточку краєзнавства зібрано книги, документи, фотографії та навіть автографи місцевих письменників. Оформлено стенд для юних меломанів. Представлено роботи місцевих митців – живопис Олександра Шайфутдінова, фотографії Олега Рачака. Бібліотекарі з теплом розповідають про поетесу ІннуДитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок. Гудковську, робота якої прикрашає вестибюль дитячої бібліотеки.
Багатий книжковий фонд та тепле уважне ставлення бібліотекарів до юних лисичан роблять справжні дива - до дитячої бібліотеки хочеться приходити знову і знову. Саме тому тут так багато постійних читачів. І навіть коли дитина подорослішає, вона ніколи не забуде особливо добру атмосферу дитячої бібліотеки, яка навчила її любити книгу.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке "akcent"

 

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+