12+
21 марта
...
прогноз на 5 дней
9 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Дитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок.

15.03.2011, 17:58
7460
0
Автор

Дитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок.Дитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок.
Дитяча бібліотека – це особливий світ, в якому живе багато цікавих книг, а разом з ними і невгомонна дитяча фантазія. Читаючи корисні і добрі книжки – класику, сучасну літературу, пізнавальні енциклопедії - дитина розвивається інтелектуально, вчиться правильно висловлювати свої думки. А тому дуже важливо, щоб книга увійшла у життя дитини якомога раніше.
Одна з головних переваг дитячої бібліотеки – велика кількість різножанрової літератури для дітей всіх вікових груп – майже 50 тисяч екземплярів. ШкільнаДитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок. програма постійно вимагає читання додаткової літератури. І у цьому дитяча бібліотека перший і незамінний помічник. Та й для батьків тут також знайдеться корисна виховна література з психології.
Сучасний читач значно помолодшав, відмічають фахівці дитячої бібліотеки. Це позитивна динаміка, адже дитина, яку батьки змалечку привчають до читання, зростає культурною розвиненою особистістю. Дитячі книжки відкривають маленьким читачам шлях до пізнання світу, сприяють розвитку спостережливості, формують естетичну культуру.
Дитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок.Дитяча бібліотека цікава для дитини не тільки літературою. У куточку краєзнавства зібрано книги, документи, фотографії та навіть автографи місцевих письменників. Оформлено стенд для юних меломанів. Представлено роботи місцевих митців – живопис Олександра Шайфутдінова, фотографії Олега Рачака. Бібліотекарі з теплом розповідають про поетесу ІннуДитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок. Гудковську, робота якої прикрашає вестибюль дитячої бібліотеки.
Багатий книжковий фонд та тепле уважне ставлення бібліотекарів до юних лисичан роблять справжні дива - до дитячої бібліотеки хочеться приходити знову і знову. Саме тому тут так багато постійних читачів. І навіть коли дитина подорослішає, вона ніколи не забуде особливо добру атмосферу дитячої бібліотеки, яка навчила її любити книгу.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке "akcent"

 

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+