12+
03 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Лисичанський міський голова вважає, що чиновникам треба міняти підходи до роботи

18.03.2011 14:00
4923
0
Автор

Лисичанський міський голова вважає, що чиновникам треба міняти підходи до роботи

"Наша проблема в тому, що чиновники не хочуть або не можуть зустрітися один з одним і нормально обмінюватися інформацією", - таку точку зору висловив Лисичанський мер Сергій Дунаєв на розширеній апаратній нараді з керівниками управлінь і служб міської ради.

Як підтвердження своїх слів Сергій Володимирович навів наступний приклад: не так давно владою було прийнято рішення про зниження тарифів на внутрішньобудинкове обслуговування мереж для населення. Причому найбільш відчутним - близько 66% - це зниження стало для тих жителів, які після установки індивідуального опалювання, перестали бути абонентами КП "Лисичанськтепломережа".

"А тепер ЖКГ вимагають від цих людей, щоб вони для розрахунку тарифу підтвердили, що вони дійсно не є абонентами "Тепломережі""!, - обурився міський голова.
"У мене питання до "Тепломережі". У вас же є списки ваших абонентів, ви знаєте, які квартири відключалися? Отже вам заважає передати в Жеки ці списки? Навіщо створювати собі і людям проблеми"?, - поцікавився Сергій Володимирович.

На думку міського голови, такий підхід до роботи тільки створює зайву соціальну напругу в суспільстві.

"Ми з вами повинні працювати на благо громади, а не черги створювати", - підкреслив міський голова.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+