12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

ДК "Газ України" хоче відключити "Лисичанськтепломережу" від газопостачання

23.03.2011 11:00
3628
0
Автор

ДК "Газ України" хоче відключити "Лисичанськтепломережу" від газопостачання

ДК "Газ України" хоче відключити "Лисичанськтепломережу" від газопостачанняДК "Газ України" доручила відключити від газопостачання 13 підприємств комунальної теплоенергетики, повідомили в прес-службі компанії.

Це рішення прийняте у зв\'язку з накопиченою ними значною заборгованістю перед компанією і "з метою посилення дисципліни газоспоживання і розрахунків за природний газ".

Так, будуть відключені: "Донецьктеплокоммунэнерго", "тепломережа Краматорська", "Мариупольтепломережа", "Дніпропетровські теплові мережі", "Теплоэнерго" (Дніпропетровськ), "Вуж-тепло" (Ужгород), "Мукачевтепло", "Теплоэнергетик" (Кіровоград), "Лисичанськтепломережу", "Теплопостачання Одеси", "Одеська ТЕЦ", "Дирекція розвитку інфраструктури території" (Харківська область), "Смелаэнергопромтранс".

Як сказано в повідомленні прес-служби, "населення в цілому сумлінно і своєчасно оплачує вартість спожитих комунальних послуг, в т.ч. тепловій енергії, проте сплачені ними засоби своєчасно в компанію не поступають".

Підприємства комунальної теплоенергетики заборговували за природний газ, спожитий з початку опалювального періоду 2010-2011, близько 6,3 млрд. грн. (без АЭК "Київенерго").

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+