12+
08 августа
...
прогноз на 5 дней
32 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

З міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне було створено об'єднання письменників "Троеград"

23.03.2011, 13:00
4269
0
Автор

З міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне було створено літературне об\'єднання письменників "Троеград"

З міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне було створено літературне об\'єднання письменників "Троеград"Літературне об\'єднання "Витік" налічує близько 40 членів, з них 12 чоловік входять до складу Міжнародного Союзу Письменницьких співтовариств і Міжрегіонального Союзу письменників, повідомляє відділ культури Лисичанської міської ради.

Спорідненість талановитих душ зігріває і приносить свої плоди у вигляді нових поетичних одкровень. Тільки за останні роки силами поетів видані колективні збірки "Натхнення", "Одкровення", "Зіткнення", "Вірші - дітям", "Зустрічі і розлучення", "На крилах пісні", "Дінець об\'єднує серця". Вийшли у світ авторські збірки у В. Голубицької, И. Гудковської, А. Солодкою, М. Лисицького, В. Коміної.

Засідання літературного об\'єднання "Витік" проходять в центральній міській бібліотеці. У березні тут знову зібралися поети з літературних об\'єднань "Веселка" (м. Рубіжне), "Витік" (м. Лисичанськ) і "Обрiй" (м. Сєвєродонецьк). В результаті зустрічі поетичної ТРІАДИ (м. Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне) було створено об\'єднання "Троеград". З творами авторів ви можете познайомитися на сайті газети "Година пік".

Літератори, спілкуючись між собою, проводять Пушкінські, Сосюринські читання, Дні слов\'янської писемності, обговорюють видання нових збірок, оскільки саме вони документально підкреслюють "буття літератури і поезії як явища, а не розрізнених спалахів індивідуальної творчості". Ось і до Всесвітнього Дня поезії в Луганську пройде презентація альманаха "Свій варіант", в Дебальцево - першого тому серії "Творчі сили України", куди увійшли вірші багатьох лисичанських поетів.

Напередодні Всесвітнього Дня поезії в центральній бібліотеці проходить акція "Лист поетові", в ході якої свої листи як індивідуальні, так і групові можна залишити для авторів.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+