12+
23 сентября
...
прогноз на 5 дней
16 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Тиждень дитячої книги

24.03.2011, 14:28
5377
0
Автор

Тиждень дитячої книги «Книга просить на гостини, в неї свято - іменини». 21 березня у Лисичанській центральній бібліотеці для дітей відбулося відкриття «Тижня дитячої книги».
       
             Під час весняних шкільних канікул проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цю традицію започатковано ще у далекому 1943 році у Москві. Ідея свята та його назва належить російському дитячому письменнику Л.Кассілю. З тих самих пір бібліотеки, підтримавши це добре починання, зробили свято книги традиційним.
             Традиційно відкриття тижня дитячого читання проходить у всіх бібліотекахТиждень дитячої книги нашого міста. У центральній бібліотеці для дітей зібралися учні 4-х класів Лисичанської школи №14, яка постійно співпрацює з дитячою бібліотекою.
             Тиждень дитячого читання – це також підведення підсумків читацького конкурсу «Кращий читач року», нагородження переможців, визначення найактивніших читачів та заохочення тих, хто прийшов до бібліотеки вперше.
             Тиждень дитячої книгиТеатралізоване свято улюблених героїв з елементами вікторин та конкурсів пройшло дуже весело. Юні читачі опинилися на справжнісінькому «Острові книголюбів», де зустрілися з самовпевненою Пеппі довгою панчохою.
             Літературна вікторина дала дітям можливість показати свої знання у літературі, згадати героїв улюблених казок, позмагатися у власній обізнаності.     
             Протягом цього тижня в бібліотеках міста проходять різноманітні тематичні Тиждень дитячої книгилітературні заходи. Їх метою є знайомство з книгою, подорож до захоплюючого світу дитячої літератури, залучення до бібліотек нових читачів. Країна книжок чекає на маленьких розумничків з добрими і справедливими серцями. 

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент» 
Фото: С.Куренкова
Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке  ."Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+