12+
30 мая
...
прогноз на 5 дней
15 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

В Києві відбулася нарада

24.03.2011, 14:07
3355
0
Автор

16 берев Києві відбулася нарадазня в Києві відбулася нарада  у Віце-премєр-міністра України – Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка  щодо, вимог представників громадських організацій шахтарів-інвалідів.
    На нараду прибули посланці зі всіх областей України. Серед численних присутніх там також побували і представники Луганської та Лисичанської громадських організацій  Вони приїхали з вимогами та конкретними пропозиціями щодо вирішення злободенних питань, серед яких – виплати заборгованості по регресам, яка накопичилася з 2003 по 2010 рік, забезпечення побутовим вугіллям працівників та пенсіонерів вугільних підприємств, що знаходяться у стадії ліквідації або вже ліквідовані, та інших важливих питань.
     Щоб домогтися виконання «Гірничого закону», Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», виконання державою соціальних гарантій, приходиться тільки йти на крайні міри – як то пікетування або страйк, кажуть представники громадської організації «Союз шахтарів-інвалідів та постраждалих на виробництві». Фактично щороку шахтарі проводять акції протесту біля Кабміну, вимагаючи те, що заслужили важкою працею, втрачаючи власне здоров’я та життя.
       Приймальня Лисичанської міської громадської організації «Союз шахтарів-інвалідів та постраждалих на виробництві» знаходиться на шахті «Новодружеська». Міська організація тісно співпрацює з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в місті Лисичанськ.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент» 
Фото: С.Куренкова
Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте "Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке  ."Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+