12+
07 марта
...
доллар евро рубль РФ

Дитячо-юнацький творчий конкурс "Проба пера"

01.04.2011 21:52
3594
0
Автор

 

Дитячо-юнацький творчий конкурс "Проба пера"Дитячо-юнацький творчий конкурс "Проба пера" пройшов у центральній міській бібліотеці Лисичанська.
 Міський дитячо-юнацький творчий конкурс «Проба пера» щороку проводить лисичанська Центральна бібліотека. Цей конкурс чудова нагода для дітей представити свої роботи на суд відомих у місті та області поетів та письменників, заявити про себе, як про творчу особистість. І хоча учасників конкурсу у цьому році значно менше, ніж у попередні роки, на якості представлених робіт це не позначилося.  Дитячо-юнацький творчий конкурс "Проба пера" 

      30 молодих авторів з Лисичанська винесли на суд журі дитячо-юнацького літературного конкурсу свої найкращі твори. З почуттям і натхненням читали юні поети та письменники власні вірші та оповідання про Україну, рідну школу, любов до Батьківщини та рідного міста тощо. 

      Дитячо-юнацький творчий конкурс "Проба пера"Світ дитячої творчості багатий та різнобарвний. Члени журі відмітили, що серед лисичанської молоді багато талановитих дітей. Найяскравішим відкриттям цьогорічного конкурсу стали: Світлана Юрчило, Анастасія Мащенко, Поліна Васильєва, Аліса Євдошенко, Маша Супрун, Ніна Шевченко.   

      Переможцями дитячо-юнацького літературного конкурсу стали найкращі юніДитячо-юнацький творчий конкурс "Проба пера"автори. У віковій категорії від 8 до 12 років 1 місце зайняла Діана Голданова. В віковій категорії від 13 до 15 років на першому місці Олена Помазова. І в категорії від 16 до 20 років переможницею стала Анастасія Мащенко. Окрім цього призами глядацьких симпатій було нагороджено ще шість юних учасників. Діти отримали дипломи та цікаві книжки. 

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»  
Фото: С.Куренкова
Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+