12+
29 мая
...
прогноз на 5 дней
20 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Автоматичну систему моніторингу довкілля вже застосовують в Алчевську і Лисичанську

04.04.2011, 17:00
3643
0
Автор

Автоматичну систему моніторингу довкілля вже застосовують в Алчевську і Лисичанську

Автоматичну систему моніторингу довкілля вже застосовують в Алчевську і ЛисичанськуАвтоматичну систему моніторингу довкілля впроваджують в Луганській області. Про це повідомляє прес-служба Держуправління з довкілля охорони в Луганській області.

Питання про застосування сучасних технологій для оцінки впливу на довкілля, контролю і прогнозування її стану був піднятий Держуправлінням з довкілля охорони в Луганській області на засіданні Міжвідомчої комісії з питань моніторингу довкілля під головуванням начальника управління - Олександра Арапова.

Зокрема, А. Арапов відмітив, що сучасність вимагає відмовитися від застарілих простих і малоефективних спостережень.

"Екологія вже оперує динамічними системами. Створення автоматичної системи отримання і обробки даних про стан довкілля дозволяє оперативно реагувати на перевищення забруднень; усунення причин забруднення, а не їх наслідки. Запропонованою системою також передбачений механізм сповіщення населення про стан довкілля в режимі реального часу", - повідомляє прес-служба.

До 2015 р. єдиною регіональною інформаційно-прогнозуючою системою буде охоплено 11 міст, 7 екологічно небезпечних підприємств державного масштабу, а також відомчі системи 4-х суб\'єктів екологічного моніторингу.

Роботи із створення регіональної системи екологічного моніторингу вже початі в м. Алчевську, на що вплинула активна позиція керівництва міста і діяльність двох гігантів промисловості України і регіону : Алчевського металургійного комбінату і Алчевського коксохімічного заводу. Також, роботи по веденню моніторингу початі на одному з найбільших промислових об\'єктів України - Лисичанської нафтової інвестиційної компанії.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+