12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
-1 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Автоматичну систему моніторингу довкілля вже застосовують в Алчевську і Лисичанську

04.04.2011 17:00
3498
0
Автор

Автоматичну систему моніторингу довкілля вже застосовують в Алчевську і Лисичанську

Автоматичну систему моніторингу довкілля вже застосовують в Алчевську і ЛисичанськуАвтоматичну систему моніторингу довкілля впроваджують в Луганській області. Про це повідомляє прес-служба Держуправління з довкілля охорони в Луганській області.

Питання про застосування сучасних технологій для оцінки впливу на довкілля, контролю і прогнозування її стану був піднятий Держуправлінням з довкілля охорони в Луганській області на засіданні Міжвідомчої комісії з питань моніторингу довкілля під головуванням начальника управління - Олександра Арапова.

Зокрема, А. Арапов відмітив, що сучасність вимагає відмовитися від застарілих простих і малоефективних спостережень.

"Екологія вже оперує динамічними системами. Створення автоматичної системи отримання і обробки даних про стан довкілля дозволяє оперативно реагувати на перевищення забруднень; усунення причин забруднення, а не їх наслідки. Запропонованою системою також передбачений механізм сповіщення населення про стан довкілля в режимі реального часу", - повідомляє прес-служба.

До 2015 р. єдиною регіональною інформаційно-прогнозуючою системою буде охоплено 11 міст, 7 екологічно небезпечних підприємств державного масштабу, а також відомчі системи 4-х суб\'єктів екологічного моніторингу.

Роботи із створення регіональної системи екологічного моніторингу вже початі в м. Алчевську, на що вплинула активна позиція керівництва міста і діяльність двох гігантів промисловості України і регіону : Алчевського металургійного комбінату і Алчевського коксохімічного заводу. Також, роботи по веденню моніторингу початі на одному з найбільших промислових об\'єктів України - Лисичанської нафтової інвестиційної компанії.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+