12+
27 ноября
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Перемога над собою.

05.04.2011, 19:21
4153
0
Автор

Перемога над собою.Якщо у людини є захоплення, життєва потреба – це стає невід’ємною частиною усього її життя. Найдивовижніше, коли це стосується людей з особливими потребами. 
Віктор Титов багато років присвятив спорту, який приймає тільки сміливих і безстрашних. Авторалі просто створений для тих, хто не боїться швидкості та непередбачених труднощів. Стати гонщиком вдається не кожному, а тільки стійким і витривалим людям.
В житті кожної людини трапляються такіa моменти, коли визначається її доля. ТакПеремога над собою. склалося і в житті Віктора Титова. Коли йому було 26 років, він потрапив у страшну автокатастрофу. Хлопець вижив але важка травма хребта зробила його прикутим до ліжка. Не дивлячись на це згодом проявився його твердий та азартний характер. Він не здався, не опустив руки, не впав у відчай. Віктор Титов обрав для себе інший шлях. І у цьому йому допомогла його дружина Тетяна.
Приїхавши з Росії на Україну в 33 роки він зайнявся автоспортом. Зустріч в санаторії з першим чемпіоном Європи, заслуженим майстром спорту серед водіїв-аматорів з фізичними вадами Ігорем Григорьєвим проклала Віктору Титову дорогу до автоспорту.
Перемога над собою.Ралійні гонки дуже небезпечні. Це величезний ризик для здоров’я та життя. Але про це він не думає. Життя дуже швидкоплинне, і тому сьогодні Віктор Анатолійович насолоджується ним сповна. Ралі – це азарт, напруга та не аби яке випробування для гонщика. До того ж, ралі сприяють виділенню адреналіну та ендорфіну, «гормону щастя». Тому без цього виду спорту Віктор Анатолійович себе вже не уявляє.
Віктор Титов все своє життя присвятив спорту. Шахи, дайвінг, великий таПеремога над собою. настільний теніс, гонки на інвалідних візках, плавання - його спортивні захоплення настільки різносторонні, що дивуєшся, як може людина з обмеженими фізичними можливостями одночасно все це осягнути. Але головним і доленосним для нього став автоспорт.
Віктор Титов об’їхав майже всі країни Європи. Брав участь не тільки у Всеукраїнських, а й у найвідоміших кожному гонщику Міжнародних змаганнях та фестивалях. Численні нагороди Віктора Анатолійовича яскраво демонструють, наскільки невипадковою людиною він є в автоспорті. Зайнявши перше місце у Чемпіонаті Європи з авторалі, що проходив у 1992 році в Чехії, виборов титул Перемога над собою.Чемпіона Європи. Титов серйозний суперник для спортсменів-інвалідів з Росії і Європи, де до таких змагань спортсмени готуються дуже серйозно. І завжди поруч з ним були його дружина, за сумісництвом штурман, та син.
У Лисичанську, де сьогодні і мешкає Віктор Титов, можливості тренуватися до участі в авторалі не має. Тому тільки на змаганнях він може знову відчути шалену швидкість, круті повороти і таку жадану перемогу. Там поблажок людям з порушеннями опірно-рухового апарату не роблять. Ти такий як усі і умови змагань однакові для всіх учасників. Тому перемога сприймається, як величезне досягнення, доказ власних можливостей самому собі.
В Україні щороку проходять традиційні змагання з авторалі для водіїв-аматорів з фізичними вадами наПеремога над собою. машинах з ручним керуванням. З особливою гордістю Титови згадують змагання «Каштани Київщини» або «Легенда». За установленими правилами за три с половиною години спортсмени повинні проїхати певним міським маршрутом. Виграє той екіпаж, який найкраще проїде маршрут, вказаний в карті-легенді. А у Києві це зробити не так вже і легко – можна запросто заблукати, повернувши не там, де треба. Тут водій повністю залежить від штурмана.
Сьогодні Віктор Титов є головою Лисичанського спортивного клубу «Факел». Зареєстрований він за його адресою проживання. Членів клубу об’єднує потреба бути корисними іншим, своїй країні, потреба у спілкуванні. Зустрічаються вони нечасто. Але іноді влаштовують спортивні турніри. Щоправда, з кожним роком це робити стає все складніше.
Перемога над собою.Віктор Титов своїми досягненнями прославляє не тільки Лисичанськ та Луганщину. Він багато зробив для того, щоб підняти авторитет України на міжнародних змаганнях, на які він щороку отримує не одне запрошення. Але в нашій країні авторалі не внесений до кваліфікації видів спорту інвалідів, спортсмени з фізичними вадами неофіційно приймають участь у відповідальних стартах, їм не приділяють уваги, не забезпечено фінансування. А участь у змаганнях – задоволення не з дешевих. Спонсорів в останні роки стало значно менше. Тому Титови витрачають власні кошти, аби тільки ще раз виїхати на трасу. І якщо у професійних авторалі існує серйозний призовий фонд, то участь у змаганнях для людей з фізичними вадами фактично нічого не дає. У кращому разі це грамоти, дипломи та медалі. А ще цукерки та автокосметика.
Завдяки таким унікальним людям, як Віктор Титов, Україна у трійці лідерів в параолімпійських іграх. ТитовПеремога над собою. не був їх учасником, але якщо б йому випала б така нагода, він достойно представив би нашу країну у всесвітніх змаганнях.
Секрет успіху Віктора Титова не тільки у його витривалості та цілеспрямованості. А передусім у його дружині, яка знаходиться поруч з ним багато років, яка вірить у нього, завжди підтримує у важку годину і не дає впасти у відчай.
Але безмежно дивує навіть не його несамовите захоплення автоспортом, і, навіть, не його завзятість. А такий непередбачений поворот долі: те, що зробило його інвалідом, стало сенсом життя. Він зміг приборкати залізного коня, який колись забрав здоров’я у молодого і повного сил юнака.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
Фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+