12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

До Новоайдару з’їхались команди юних пожежників...

09.04.2011, 00:42
3659
0
Автор

до Новоайдару з’їхались команди юних пожежників...П’ятого квітня до Новоайдару на перший з чотирьох зональних етапів 17 фестивалю дружин юних пожежників з’їхались команди з 9 міст та районів Луганської області.
Команда юних рятувальників «Фортуна» Лисичанської школи №8 показала найкращі результати і стала переможцем першого зонального етапу 17 фестивалю дружин юних пожежників. У складі команди 6 школярів – п’ять учнів 10-го класу та п’ятикласник Ярослав Нагорняк, який саме в цей день відзначив свій день народження. Прямо на сцені Ярослава привітали члени журі, учасники інших команд та глядачі в залі.
Наша команда підтвердила свою гарну підготовку у конкурсах «Візитка», «Рятувальник», «Вирішення ситуативних завдань», «Рятувальна мотузка», «Безпека в лісі» та «Знавці пожежно-рятувальної справи». Журі фестивалю оцінювали пожежно-рятувальну підготовку учасників, вміння швидко та правильно одягнути бойовку та вправність у зав’язуванні рятувальних петель і пожежних вузлів, бралися до уваги також інші навички і знання. Адже і головною метою фестивалю є навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти у різних складних життєвих та надзвичайних ситуаціях, виховання почуття відповідальності у дітей.
Одним з головних на фестивалі став конкурс «Домашнє завдання», за добру підготовку якого команди мали можливість отримати максимальні 30 балів. Лисичанська команда «Фортуна» продемонструвала власну роботу під назвою «МНС або особливості національної безпеки». З усіх команд наші діти набрали найбільшу кількість балів.
Члени журі фестивалю особливо відмітили виступ лисичанської команди та відзначили згуртованість, мобільність та артистичність учасників команди, а також костюми та декорації. Взагалі наша команда була найяскравішою завдяки батькам учасників, які власноруч безкоштовно шили костюми для всіх дітей. Це – Наталія Шумілкіна, Світлана Бєзвіль, Вікторія Буданцева. Готували дітей до фестивалю та допомогли їм зайняти перше місце: заступник директора з виховної роботи школи №8 Вікторія Науменко та педагог-організатор Олена Портянова. Головну турботу про організаційне та фінансове забезпечення лисичанської команди «Фортуна» взяло на себе Лисичанське міське управління МНС. А проводив підготовчі заняття зі школярами Андрій Пугачов, начальник караулу міського управління МНС та колишній випускник 8-ї школи

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+