12+
22 марта
...
прогноз на 5 дней
7 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Прощання з Інною Гудковською.

20.04.2011, 00:00
4022
0
Автор

Прощання з Інною Гудковською.
      
Прощання з Інною Гудковською.16 квітня Лисичанськ прощався з талановитою місцевою поетесою, однією з найпомітніших творчих особистостей міста - Інною Євгенівною Гудковською. Вона залишила цей світ 15 квітня о 5-й годині ранку 10 хвилин. Ця не схожа на інших талановита жінка пішла з життя на 69-му році, не доживши до свого сімдесятиріччя усього 2 місяці. Поруч з нею не було рідних людей. Мама Інни Євгеніївни, талановита лисичанська художниця, померла у 1993 році. А через 9 років, у 2002-му, не стало і батька, який багато зробив для нашого міста, для його історії. Єдиний двоюрідний брат Інни Євгеніївни який мешкає у Санкт-Петербурзі, приїжджав до неї щороку.
       Не стало чудової поетеси, але шанувальники її творчості та друзі ніколи не забудуть ім’я Інни Гудковської. Народилася вона 20 червня 1942 року. Через свою інвалідність вона з дитинства вчилася сприймати цей світ, любити та захоплюватись його красою. Важка хвороба – поліомієліт - не зломала її, а навчила стійкості та витривалості. Характер цієї цікавої жінки був дуже твердим та незламним, але водночас не позбавлений і людських слабкостей. Вона жила коханням, хоча і гостро відчувала свою самістність. І тому рятівним кругом в її житті стала поезія.
       Філолог за освітою, Інна Гудковська працювала учителем та бібліотекарем, багато років вона була керівником студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у колишньому будинку піонерів. Педагог, талановита художниця і поетеса, член міжрегіонального союзу письменників та міського літературного об’єднання «Істок», лауреат літературних премій ім. Володимира Сосюри та Володимира Даля Інна Гудковська залишила на згадку своїм друзям і прихильникам п\'ятнадцять поетичних збірок.
       Провести Інну Гудковську в останню путь прийшли друзі, прихильники її творчості та колеги, з якими вона працювала колись. Інна Євгенівна прощалася з Лисичанськом, з Центром по роботі зі школярами та молоддю - творчим місцем, якому вона присвятила багато років свого життя. Прощальні слова і вірші на честь Інни Гудковської прочитали її друзі-поети: Михайло Лисицький, Алла Проневич, Анатолій Алєксєєнко, Марія Півень.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
Фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+