12+
30 мая
...
прогноз на 5 дней
15 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Питання щодо розташування ринку в південній частині Лисичанська зрушилося з місця.

22.04.2011, 20:24
3770
0
Автор

Питання щодо розташування ринку в південній частині Лисичанська зрушилося з місця.

Питання щодо розташування ринку в південній частині Лисичанська зрушилося з місця. Вже багато років не дає спокою питання щодо розташування ринку в південній частині Лисичанська.  І у приватних підприємців, і у мешканців району ГТВ чимало нарікань. Одних не влаштовують антисанітарні умови на території, де багато років знаходиться ринок. Інші не бажають залишати місце, на якому ведуть торговельну діяльність. 18 квітня у Лисичанському виконкомі представники міської влади зустрілися з підприємцями. Щоб остаточно вирішити питання переносу ринку до іншого місця на комісію запросили ініціативну групу від приватних підприємців, що ведуть на ньому торговельну діяльність. Олег Голуб, заступник міського голови Лисичанська, зауважив, що треба нарешті вирішити всі проблеми, пов\'язані з його розташуванням, а ринкову торгівлю у південній частині міста зробити більш цивілізованою. Як альтернативу, підприємцям було запропоновано варіант - ринок «Южний», що розташований у будівлі колишнього басейну. Його власником є відомий у Лисичанську підприємець Андрій Скорий.
       Необхідність скорішого переносу ринку ГТВ на інше більш пристосоване для торгівлі місце назріла давно. Але у підприємців своя точка зору. Найбільш їх хвилює те, що покупці не підуть до нового ринку. А тому вирішення проблеми вони бачать лише у одному: якщо переходити - то всім і одразу. Заступники міського голови Олег Голуб та Андрій Шальнєв запевнили підприємців, що розглянуть всі турбуючі їх питання. Але вже у липні старий ринок ГТВ працювати не буде. А підприємці повинні облаштуватися на ринку «Южний». 

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
Фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+