12+
05 февраля
...
прогноз на 5 дней
-3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Пам'ять про війну жива.

06.05.2011, 00:02
3921
0
Автор

Пам\'ять про війну жива.Ветерани Великої вітчизняної, яких ми все більше і більше втрачаємо з кожним роком, уносять з собою у небуття гіркі спогади про другу світову війну. Мешканець Лисичанська Павло Іванович Чалий ретельно закарбовував на папері кожну важливу деталь воєнного часу. Його відверті записки і вірші містять багато важких для сприйняття споминів, що передають неприкриті людські почуття. Головними дійовими героями історичного минулого нашої Батьківщини були прості люди, які захищали її від фашистських загарбників. Про них і писав у своєму щоденнику Павло Чалий.
Давно минули ті роки. Але такі спомини людей, що віддавали своє життя та здоров’я за мир на нашій землі, не дають забути про мужність визволителів та про агресію ворога. Ось чому ці спогади будуть корисними дітям – як приклад відваги та патріотизму.  Пам\'ять про війну жива.
Павла Івановича Чалого вже давно немає серед живих, але його донька Наталія Афоніна зберегла та відредагувала всі його нотатки. Видати книгу, присвячену своєму батькові, її давня мрія. Але на шляху втілення її у життя стала лише одна проблема – відсутність необхідної  суми грошей.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
Фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+