12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У 2010 році в Лисичанську кожні 20 днів помирала новонароджена дитина

05.05.2011 19:00
3705
0
Автор

У 2010 році в Лисичанську кожні 20 днів помирала новонароджена дитина

У 2010 році в Лисичанську кожні 20 днів помирала новонароджена дитинаСкладна екологічна обстановка в Лисичанську впливає на здоров\'я дітей і жінок репродуктивного віку. Демографічна ситуація в місті залишається складною.

У доповіді, яка була озвучена на виїзній колегії Головного управління охорони здоров\'я в місті Лисичанську, відмічено, що упродовж останніх 3 років показники мертвонародження, ранній неонатальній смерті перевищують середні показники по області і Україні. Причому згідно з дослідженням цієї ситуації встановлено, що в 50% випадків це можливо було запобігти.

В основному ці факти зареєстровані по жіночих консультаціях мікрорайону заводу ГТВ, Привілля, Новодружеська. Усі померлі діти в ранньому неонатальному періоді - недоношені. Аналіз показав, що при правильному спостереженні в жіночій консультації, можна було б уникнути в 75% випадків народження дітей з низькою масою тіла шляхом запобігання передчасним пологам.

Також в Лисичанську відсутній апарат УЗИ з доплерівською приставкою, що не дозволяє діагностувати вади плоду, патологічні стани плаценти. У відділеннях немає гарячої води. Ці і інші причини привели до того, що в 2010 році в Лисичанську померло 17 новонароджених дітей - в три рази перевищений показник по області.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+