12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Обласна комісія високо оцінила творчі колективи Лисичанська

10.05.2011, 18:36
3898
0
Автор

Обласна комісія високо оцінила творчі колективи ЛисичанськаВ останні дні квітня творчі колективи нашого міста та майстри декоративно-прикладного мистецтва підготували звітні виставки та концерти на підтвердження звань «народний» і «зразковий» самодіяльний колектив і «народний майстер декоративно-прикладного мистецтва Луганщини».

Обласна атестаційна комісія на чолі з Яровим Василем Михайловичем, директором Луганського обласного центру народної творчості, заслуженим працівником культури України розпочала свою роботу з відвідування виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва, яка експонувалася в міському краєзнавчому музеї.

Свої роботи на суд журі представили вишивальниці Абрагам Наталія Петрівна, Медведєва Тетяна Миколаївна, Білецька Олена Миколаївна - картини в стилі ошібане і Бережний Андрій Євгенович - художня зварювання.

У ході огляду виставки члени журі висловили загальну думку про те, що роботи майстрів виготовлені на високому художньому рівні.

Далі члени журі відвідали Палац культури ім. В.І. Леніна, де творчі колективи «Вишиванка» і «Мрія» (на фото) виступили із звітною концертною програмою на підтвердження звання «народний самодіяльний колектив», а дитячий інструментальний ансамбль «Скерцо» Лисичанської ДШМ № 1 - з концертною програмою на присвоєння звання «зразковий самодіяльний колектив ».

Всі колективи отримали високу оцінку членів журі, були відзначені високу виконавську майстерність, творчий ріст і якісна підготовка учасників колективів.

Також в цей день підтверджували звання «народний самодіяльний колектив» театр юного глядача «Лімпопо» і звання «зразковий самодіяльний колектив» дитяча театральна студія «Арлекін» ПК ім. В.І. Леніна. Колективи показали дві театральні постановки, що було відзначено членами журі.
Обласна комісія високо оцінила творчі колективи Лисичанська

У цілому обласна комісія дала високу оцінку всім представленим творчим колективам і майстрам декоративно-прикладного мистецтва, а також керівникам колективів Валерію Сидоренко, Ірині Фелик, Ірині Кабанова та Надії Бражникова і висловила подяку за велику роботу з підготовки учасників колективів, зростання виконавської майстерності і внесок у розвиток народної творчості в м. Лисичанську. Комісією було вирішено клопотати перед управлінням культури і туризму Луганської обласної державної адміністрації про підтвердження та присвоєння звань «народний» і «зразковий» самодіяльні колективи і «Народний самодіяльний майстер декоративно-прикладного мистецтва Луганщини».

Відділ культури Лисичанської міської ради
                                                 

Обласна комісія високо оцінила творчі колективи Лисичанська Обласна комісія високо оцінила творчі колективи Лисичанська

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+