12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Екскурсія в міський краєзнавчий музей

13.05.2011 19:00
3583
0
Автор

Екскурсія в міський краєзнавчий музей

Екскурсія в міський краєзнавчий музей

12 травня з метою профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, виховання інтересу і любові до свого міста, гордості за його досягнення, центр соціальних служб для сім\'ї, дітей і молоді (ЦСССДМ) спільно з міським відділом карної інспекції організували екскурсію в міський краєзнавчий музей для молоді, засудженої до покарань, не пов\'язаних з позбавленням волі.

Екскурсія почалася з доісторичних експонатів. Це - знаряддя праці наших предків, витвори прадавнього мистецтва, зброя і багато що інше. Проходячи по залах музею, хлопці бачили, як удосконалювалася людина, стаючи умілішим, майстернішим, утвореним. Наші далекі предки були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими архітекторами. Як відмітив один з екскурсантів, випробовуєш гордість за них, що жили багато віків назад і що уміли улаштовувати свій побут з такою ретельністю і вправністю.

Екскурсовод ознайомив молодих людей з історією рідного міста. Хлопці дізналися, що був Лисичанськ декілька віків назад, які великі досягнення були в цю епоху. Що сталося в нинішньому столітті, як перетворилося місто.

Особливо зацікавили їх оповідання екскурсовода про заселення Дикого поля і героїчне минуле земляків - лисичан в роки Великої Вітчизняної війни.

Подібні екскурсії планується проводити і надалі.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+