12+
21 марта
...
прогноз на 5 дней
9 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Екскурсія в міський краєзнавчий музей

13.05.2011, 19:00
3717
0
Автор

Екскурсія в міський краєзнавчий музей

Екскурсія в міський краєзнавчий музей

12 травня з метою профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, виховання інтересу і любові до свого міста, гордості за його досягнення, центр соціальних служб для сім\'ї, дітей і молоді (ЦСССДМ) спільно з міським відділом карної інспекції організували екскурсію в міський краєзнавчий музей для молоді, засудженої до покарань, не пов\'язаних з позбавленням волі.

Екскурсія почалася з доісторичних експонатів. Це - знаряддя праці наших предків, витвори прадавнього мистецтва, зброя і багато що інше. Проходячи по залах музею, хлопці бачили, як удосконалювалася людина, стаючи умілішим, майстернішим, утвореним. Наші далекі предки були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими архітекторами. Як відмітив один з екскурсантів, випробовуєш гордість за них, що жили багато віків назад і що уміли улаштовувати свій побут з такою ретельністю і вправністю.

Екскурсовод ознайомив молодих людей з історією рідного міста. Хлопці дізналися, що був Лисичанськ декілька віків назад, які великі досягнення були в цю епоху. Що сталося в нинішньому столітті, як перетворилося місто.

Особливо зацікавили їх оповідання екскурсовода про заселення Дикого поля і героїчне минуле земляків - лисичан в роки Великої Вітчизняної війни.

Подібні екскурсії планується проводити і надалі.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+