12+
04 марта
...
прогноз на 5 дней
4 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Ситуація з організацією стаціонарного лікування ветеранів

16.05.2011 19:00
3337
0
Автор

Ситуація з організацією стаціонарного лікування ветеранів

Ситуація з організацією стаціонарного лікування ветеранів

У Лисичанську вдалося виправити ситуацію, яка склалася з організацією стаціонарного лікування ветеранів.
 
Про це 4 квітня на брифінгу, відповідаючи на питання розповів заступник начальника Головного управління охорони здоров\'я Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Бунээв.
 
"На жаль, дійсно, Лисичанськ у нас попереду усіх з кінця по фінансуванню ветеранів. Але, як сьогодні говорить керівництво Лисичанська, усе це пов\'язано з тим, що в бюджеті міста не досить фінансових коштів для лікування і живлення ветеранів", - відмітив Геннадій Бунєєв.
 
Проте, за його словами, сьогодні в Лисичанську виправили ситуацію, що склалася.
 
"Була у нас розмова і з міським головою Лисичанська, була розмова і з начальником управління Лисичанської міської ради і сьогодні, ситуація, в цілому, відкоригована. Я сподіваюся, що надалі не буде таких казусів. Я вважаю, що коли ми говоримо, що ветеранів в Луганській області залишилося 100 тис.  і в одному районі їх 800-900 чоловік, я думаю, що можна все-таки знайти гроші для того, щоб цю категорію обслуговувати, як годиться.

Обласний бюджет сьогодні витримує усі програми у фінансовому плані, а ось території іноді все-таки відстають і мені приємно сказати, що Лисичанськ сьогодні все-таки виправив положення", - розповів Геннадій Бунєєв.

Інформує сайт "Східний Варіант"

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+