12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Команда "Фортуна" - переможець обл. Всеукраїнського фестивалю

18.05.2011 17:00
3774
0
Автор

Команда "Фортуна" - переможець обл. Всеукраїнського фестивалю

Команда "Фортуна" - переможець обл. Всеукраїнського фестивалю12 травня 2011 р. у ПК ім. Леніна м. Луганська пройшов обласний етап XVII Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, в якому взяли участь п\'ять команд: Антрациту, Лисичанська, Марковки і дві команди з Луганська. Наше місто представляла команда Лисичанської спеціалізованої школи № 8 "Фортуна" - переможниця міського і зонального етапів Фестивалю.

Після першого конкурсу "Візитка" визначилися три лідери, що набрали однакову кількість балів, серед яких були лисичани. У другому конкурсі "Рішення ситуативних завдань", що складається з чотирьох етапів, : "Рятувальник", "Рятувальний вузол", "Безпека в лісі" і "Знавці пожежно-рятувальної справи", наша команда показала кращий результат і вийшла на перше місце.

Капітан команди Ігнатенко Євгеній був єдиним, хто правильно визначив як збирати гриби , а Алефиров Ілля "убив наповал" жюрі грамотними відповідями на питання у пожежно-рятувальній справі. Третій конкурс - найважливіший - "Домашнє завдання". Наша команда представила мюзікл "МНС, або особливості національної безпеки", який остаточно переконав усіх, що "Фортуна" - найсильніша команда.

Жюрі відмітило цікавий сценарій, музичність, хореографію і почуття гумору команди. За зайняте перше місце усі члени команди нагороджені цінними призами, а найменший член команди п\'ятикласник Нагорняк Ярослав отримав ще і спеціальний приз, як найперспективніший. Керівник команди, заступник директора по виховній роботі Науменко В. В. також нагороджена грамотою і пам\'ятним подарунком.

Слід зазначити, що лисичани уперше зайняли перше місце в обласному етапі ДЮП і представлятимуть Луганщину на Всеукраїнському фестивалі ДЮП, який пройде в АР Крим у вересні 2011г.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+