12+
25 июня
...
прогноз на 5 дней
14 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Команда "Фортуна" - переможець обл. Всеукраїнського фестивалю

18.05.2011, 17:00
3857
0
Автор

Команда "Фортуна" - переможець обл. Всеукраїнського фестивалю

Команда "Фортуна" - переможець обл. Всеукраїнського фестивалю12 травня 2011 р. у ПК ім. Леніна м. Луганська пройшов обласний етап XVII Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, в якому взяли участь п\'ять команд: Антрациту, Лисичанська, Марковки і дві команди з Луганська. Наше місто представляла команда Лисичанської спеціалізованої школи № 8 "Фортуна" - переможниця міського і зонального етапів Фестивалю.

Після першого конкурсу "Візитка" визначилися три лідери, що набрали однакову кількість балів, серед яких були лисичани. У другому конкурсі "Рішення ситуативних завдань", що складається з чотирьох етапів, : "Рятувальник", "Рятувальний вузол", "Безпека в лісі" і "Знавці пожежно-рятувальної справи", наша команда показала кращий результат і вийшла на перше місце.

Капітан команди Ігнатенко Євгеній був єдиним, хто правильно визначив як збирати гриби , а Алефиров Ілля "убив наповал" жюрі грамотними відповідями на питання у пожежно-рятувальній справі. Третій конкурс - найважливіший - "Домашнє завдання". Наша команда представила мюзікл "МНС, або особливості національної безпеки", який остаточно переконав усіх, що "Фортуна" - найсильніша команда.

Жюрі відмітило цікавий сценарій, музичність, хореографію і почуття гумору команди. За зайняте перше місце усі члени команди нагороджені цінними призами, а найменший член команди п\'ятикласник Нагорняк Ярослав отримав ще і спеціальний приз, як найперспективніший. Керівник команди, заступник директора по виховній роботі Науменко В. В. також нагороджена грамотою і пам\'ятним подарунком.

Слід зазначити, що лисичани уперше зайняли перше місце в обласному етапі ДЮП і представлятимуть Луганщину на Всеукраїнському фестивалі ДЮП, який пройде в АР Крим у вересні 2011г.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+