12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Фестиваль по екстриму Xtreem blast

18.05.2011 19:00
3330
0
Автор

Фестиваль по екстриму Xtreem blast

Фестиваль по екстриму Xtreem blast15 травня студенти Технологічного інституту приймали у себе гостей - танцюристів з міст Сєвєродонецька і Лисичанська. Такого плану захід в стінах Технологічного інституту проходив уперше, та і для історії міста Сєвєродонецька фестиваль по екстриму Xtreem blast - справа абсолютно нова.

Ініціаторами фестивалю стали самі студенти. Хлопці спробували зібрати разом своїх однодумців, людей, захоплених в дивний світ спорту, танцю, екстриму. Для усіх охочих трапилася нагода заявити про свої досягнення. У фестивалі взяли участь: представники Cєверодонецького дитячо-юнацького комплексу "Юність", колективи ДК "Хімік", Центру дитячої і технічної творчості, вихованці школи-інтернату, представники танцювальних шкіл міста Лисичанська.

Як завжди на танцювальних турнірах, виступи оцінювала суддівська колегія: викладач фізичного виховання ТИ ВНУ ім. В. Даля Е.В. Усова, викладач по хіп-хопу ПК "Хімік" Тетяна Петренко, викладач по хіп-хопу ЦДТТ Ганна Кудінова, відомі танцюристи Артем Мостовий, Едуард Стрельцов.

Змагання проходили за схемою. Між виступами глядачі і учасники могли послухати ріпи у виконанні авторів і подивитися виступ майстра ламаного Електрик - бугі. В цілому хлопці змогли позмагатися в різних стилях: хіп-хоп, тектонік, паркур, брейк-данс. Не секрет, що хвиля електронної музики захопила велику частину підростаючого покоління, але ж слухати музику - це одне, а відчувати її і танцювати - це інше, тобто відчувати і танцювати - є щось єдине.

І ось знайшлися хлопці, які захотіли підпорядкувати собі своє тіло і створити видовище під електронні ритми. І в завершенні відбувся показовий батл між тренерами по брейк-дансу.

Фестиваль, як мовиться, пройшов на одному диханні. Звичайно, були переможці і переможені. У кожній номінації жюрі визначило кращих. Сподіваємося, що у фестивалю буде продовження, наступного року є можливість виступити краще і знову перемогти суперника.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+