12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Поліклініку ім. Леніна в Лисичанську переносити не планують

27.05.2011, 20:00
3742
0
Автор

Поліклініку ім. Леніна в Лисичанську переносити не планують

Поліклініку ім. Леніна в Лисичанську переносити не плануютьНа прес - конференції за участю міського голови Сергія Дунаєва, яка відбулася 23 травня в телерадіокомпанії "Акцент", журналісти регіональних ЗМІ ставили актуальні питання, що стосуються життєдіяльності Лисичанська. А також поцікавилися подальшими планами роботи міської влади.

Одне з питань торкалося поліклініки ім. Леніна - чи буде її подальше переміщення в Дитяче лікарняне містечко або усе - таки містечко стане районною дитячою лікарнею.

На цю тему Сергій Дунаєв сказав наступне: "Усе що стосується поліклініки ім. Леніна - це тільки поширення чуток. Поліклініка залишатиметься на тому місці, де вона знаходиться зараз, ніякого переміщення не планується. Вона безпосередньо опалюватиметься, тільки вже не ТЕЦ, а модульній котельній, яка розташована в районі гімназії".

Також міський голова відмітив, що перш ніж ставити подібні питання треба подумати, кому буде краще, якщо перемістити поліклініку в лікарняне містечко. "Від подібних переміщень страждають жителі нашого міста. Тема, яка торкається поліклініки ім. Леніна давно стала такою, що політизується.

Наше первинне завдання поліпшити якість охорони здоров\'я, утворення. Отже сьогодні жителі району вулиці Червоної, Горы Кіровой можуть спокійно ходити в поліклініку і отримувати хороше медичне обслуговування".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+