12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

В Лисичанську була проведена акція "Кидай палити"

31.05.2011 17:00
3561
0
Автор

В Лисичанську проведена акція "Кидай палити"

В Лисичанську проведена акція "Кидай палити"Сьогодні в м. Лисичанськ у рамках Всесвітнього дня без тютюну центром соціальних служб для сім\'ї дітей і молоді спільно з міською громадською організацією "Правильний вибір" і студентами Лисичанського педагогічного коледжу була проведена акція "Кидай палити", в ході якої жителям міста волонтери пропонували обміняти сигарету на цукерку.

В ході акції громадянам, що палять, також лунали листівки і буклети про шкоду куріння і способи відмови від шкідливої звички.

Недавнє опитування в одній з великих країн, показало, що дві третини курців помилково вважають, що куріння робить невелику шкоду або взагалі не робить її. Щоб убрати цей міф і була спрямована робота волонтерів. Тільки за першу годину акції більше 300 громадян обміняли свої сигарети на солодощі.

Кинувши палити в будь-якому віці, можна набути істотних переваг для здоров\'я. Ті, хто кинув палити в 30-35 років, мають тривалість життя рівну тривалості життя людей, що ніколи не палили.

Організатори акції дякують депутатам міської ради Івана Івановича Борисовича і Віталія Вікторовича Маслакова за допомогу в організації і проведенні заходу.

Інформує сайт "Лисичанська міська рада"

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+