12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Інтерактивна дошка у школі № 8

02.06.2011 16:04
5560
0
Автор

Інтерактивна дошка у школі № 8Останній дзвоник позаду. У шкільних коридорах порожньо. Але незважаючи на закінчення навчального року Лисичанська багатопрофільна школа № 8 наполегливо працює у напрямку розвитку та впровадження інформаційних технологій в освітянській галузі. Педколектив і школярі крок за кроком просуваються уперед.
Загальноосвітня школа № 8 знову попереду всіх. Тут озброїлися інтерактивною дошкою. Крейда з ганчіркою вже у минулому: взяв стілус, тицьнув у дошку. Все швидко, красиво і сучасно.Інтерактивна дошка у школі № 8
Щоб працювати на інтерактивному комплексі, більшість вчителів школи пройшли навчання на Інтелівських курсах. З надсучасним обладнанням вже встигли ознайомитися старшокласники - тестували дошку на додаткових заняттях.
Інтерактивна дошка у школі № 8Висока роздільна здатність кольорових зображень на екрані приваблює дітей, допомагає вчителю "оживити" урок. Наочні матеріали у формі взаємопов\'язаних об\'єктів і картинок, відеофрагменти, можливості виділення тексту рамками будь-якого кольору і форми забезпечують загальну увагу учнів до усього, що відбувається на екрані.
За таке придбання директор Галина Никифоренко навчального закладу дякує колишнім учням школи. Дарунок не із дешевих. Інтерактивний комплекс коштує щонайменше 9 тисяч гривень.Інтерактивна дошка у школі № 8
Інтерактивну дошку вже представили батькам.. За її допомоги на підсумковому засіданні батьківського комітету школи підбили риску Інтерактивна дошка у школі № 8навчального року, який щойно завершився.
Батьки шкодують, що під час їхнього школярства про таке й мріяти було годі.
Активно залучати інтерактивну дошку до навчального процесу розпочнуть з 1 вересня.

Ігор Непорада, ТРК «Акцент»
фото: С. Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+